1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Pump Forever

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Pump Forever tarafından 25 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sokaktan bir adamı çevirsen desenki arkadaş 10 ay vucut geliştirme yapıp böle bir vucuda sahip olucan ne dersin diye?

Sanırım herkes allah der :lol:

Burdaki arkadaşlar vg hakkında kapsamlı bilgiye sahip olduklaı için seni eleştirmeleri çok normal...Ki ronnie bile elestiriliyor hala 8)

Ama sokaktaki adam yada plajdaki kız :p biceps den triceps den omuz başından anlamaz...

Kısacası gerçekten çok estetik bir vucut olmuş...Heleki böle bir vucudu 10 ayda inşa etmek gerçekten kolay olmamalı...

Başarıların devamını dilerim dostum...

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Abi yeni koymuş olduğun; çarpraz ve sağ kolunu gösterdiğin fotograf olayı bitirmiş.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    En zor bölgeleri halletmişsin dostum, üst göğüsler dolmuş (tabii dahada iyi olabilir ama boşluk kalmamış, en önemlisi bu)
    Bu pozda yan omuzlar cok daha iyi duruyor.
    Biceplerim bir ara zayıf diyordun, sanırım geçmişte kalmış çoktan :D
    Önkollar, özellikle üst tarafı gayet uzun ve kalın.
    Trapezler tam kararında, gelişmiş ama omuzları gölgede bırakacak duruma gelmemiş.
    Önomuzların zaten olayı bitirmiş, hani diyorlar ya, ofa filan olmuş yani :lol:
    Gelişiminin devamını dilerim.

4. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    kardeş tek kelimeyle müthiş bir gelişme kaydetmişsin. Sana ne kürler yaptın diyecektim ama yapmadığını söylemişsin. Gercekten inanılır gibi diiil gelişmen. Kür yapıp 10 ayda bu gelişmeye ulaşamayan insanlar tanıyorum. Demekki genetik ve yapı işin içine girio heralde
    Neyse gelelim eleştri diilde sadece gözüme görünne bir kaç ufak detaya
    Bence bicepslerin omuz bashlarına göre biraz ufak duruo sanırım. BNirde göğüslerini biraz daha büyütürsen 10 numerodur bence..
    Başarılarının devamını dilerim kardeş.
    Saygılar ;)

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    10 ay içerisinde çok sıkı çalışmışsın dostum.Çok güzel gidiyorsun başarının ve azminin devamını dilerim. ;)

6. gky

gky Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam gerçekten çok estetik olmuşsun.Başarılarının devamını dilerim
    Bişey sorcam bu kılları nası yokettin hocam gerçekten 10 numara olmuş :lol: :D

7. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    kisa kesecegim: simdi söyle bi durum var pump kardesim... bu isi 2 senedir yapiyorum deseydin seni elestirecek cok sey bulurdum ama 10 ayda bu kadar gelisim gercekten inanilmaz. helal olsun diyorum!!! saygilar.

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Dukastargate ve Karasan , tesekkurler yorumlarınız icin.. dediginiz gibi gelisme konusunda kür kullanmıs arkadasların coguna gore öndeyim denebilir.. Güç olarakta bu aynı sekilde.. Demekki yatkınmış vucudum... Oncelikle sizin yorumlarınıza da baglı olarak gelecek 1 senelik planlarım :

taibki bütün olarak gelisme dewam edecek ama ozellikle;

1 - gogusleri biraz daha gelistirmek. Hatta baya bir gelistirecem.. Umarım mideyi kuculttugum zaman gogusler daha belirgin olarak cıkabilir ortaya
    2 - bicepts i daha define daha belirgin ve büyük hale geitrmek
    3- mide ve bel olayını katmıyorum zaten.. hic bi zaman cok salmamak gerekiyorrr.. :) omuzların ve gogusun ne kadar buyuk olursa olsun bunu örteliyor...

Hep beraber büyüyecez kardeşler

Saygılar

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Amin.

10. adem

adem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ozel sektor
    Yer:
    belfast
    benden de amin !

10 icin inanilmaz bir vucut,tabiki kucuk eksikler var bunlari iyi yonde yargilayip ona gore yeni bir program yaparsan inaniyorum ki cok daha basarili olacagina eminim..
    gercekten 10 ay icin cok iyi bir vucut..programini banada yazarsan sevinirim..

basarilar

11. HaLL

HaLL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    pump hayalimdeki vucut senın vucudun.super yapmısısın vallaa yavv.hıc yagda yok,bırazda yapı meselesı galıba.senın kadar olmsada sana yakın nasıl olabılırm :D bı fotografında sıgara gordum kullukte.ben sıgara kullanıorum bu cok etkılermı onu sorcaktım sana.bıde yemek programın ne??? supersın ortam aynen devam et....

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Dostum öncelikle hırsını gormek için vucuduna degilde gözlerine bakmak yeterli bu hırsınla asamıyacagın engel yok diyorum inş daimi olur ve hayat önüne engeller çıkarmaz

birde birkaç ufak önerim olucak kolda hammere agırlık verirsen bicepsin (kol) dışa dogru kayacaktır, pectoralde (göğüs) son hareketi bar ile plower yapman göğüsü daha toplu ve güzel gösterecektir birazda inciline dar bress diyorum
    latisismusdorsi ve infraspinatus (koltuk altı) iyi gelişmiş birde onları aşşagı yayarsak mukemmel olur..
    başarının devamını bekliyoruz

13. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Hocam cok sagol...
    pullover i hic barla yapmadım... ilk gogus programımda uygulamaya baslıyorum.. bu arada Hammer i son 2 bicepts gununde uygulamaya basladım ve yawas yawas enine dogru yayılma basladı...

Hırs konusuna gelince, bu sporun ana fikri o zaten... kalben bu spora inanmassanız, kaslar sismis, sismemis bi onemi yok.. dünyanın kürünü de yapsaanız, elbet eski halinize dönersiniz, ve elinizde ne kalır?? yıpranmıs zarar görmüs ic orgnalar...

Her 2-3 ayda bir foto cekmeye dewam edecem, ve en sonunda 1 sene sonra yani, 1.5-2 senelik olmusken, en bastan beri tüm resimleri koyarak, gelismeyi anlatan bi yazı yazmayı planlıyorum... 26 Nisan'dan once, eline dumble almamıs biri olarak, eger azmedildigi zaman dopingsiz, kürsüz, steroidsiz neler yapılabilecegini gostermek istiyorum insanlara.. Yeni baslayanlarin hevesini kıran " bu sporda cokkk uzun süreler lazım vucut yapmak icin ya da steroid kullanacan" gibi sacma soylemleri ve bu sporun adını kotuleyen demeçleri biraz olsun çürütürüm belki..

FalcoNx bunu beğendi.
  14. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    HAll selam... :)
    iltifatların icin saol.. ii calısma, biraz azim ve cesareti, COK IYI BESLENME ile birlestirebilirsen, genetiginde biraz uygunsa senin de istedigin vücudu yapmaman icin hic bi sebep yok...

Bu arada sigarayı bu spora basladıgım gun bıraktım.. gunde 1.5 paket iciodum.. bu spora baslayıs yeniden dogus oldu her anlamıyla.. sadece cok arada, alkol filan almıssam ( cok sık olmaz zaten) iciorum bi kac tane.. Sana acıkca sunu soyleyebilirim.. Ozellikle bu sporda nefes almak en onemli noktalardan biri.. bunun icinde temiz akcigerler gerekiyor.. sana onerim olabildigince azaltman.. belki su anda snei zorlamıodur ama ilerde daha agır kilolara girdigin zaman ve NEFES olayına cok daha ihtiyacın oldugu zaman, sen deil ama sigara senı bırakacak yarı yolda.. Markus Ruhl gunde 2 paket sigara icior, " Made in Germay " isimli videosunu netten indirebilirsen izle, en ufak hareketten sonra nefes nefese kalıyor konusamayacak kadar.. Tabi tek sebep sigara deil ama Ronnie , Jay, Kevin, Dorian vb.. adamların antremanlarını izledikten sonra, sigaranın bu sporla nasıl celistigini anlıyorusnuz....

Saygılar

15. extasyman212

extasyman212 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kocaeli
    Yer:
    istanbul
    valla son iki resim 3 ay için çok süper gelişme bana göre neyse başarılarının devamını dilerim

sağlıklı günlerrrr

16. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Pump,

Kardesımın resmıne nasıl yorum yazmamısım dıye bırden dank ettı.

Senın marsık gıbı bır renk olacak kadar solaryuma karsı oldugunu bılıyorum, ancak o kadar olmasada bundan sonrakı resımlerınde bır kac seans solaryum yapıp oyle resım cektırırsen cussenın cok daha ıyı on plana cıkacagını hatırlatmak ısterım.

Bırde resımlerı bıraz daha yakın plan aldırırsan super olacak.

Formunda elestırılecek hıc bır sey yok,gecmısını ve hırsını bılıyorum , cok ıyı yoldasın

Saygılar

17. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Selam masteer

sen istersinde yapmazmıyım :))
    herzaman dedigim gibi Kemal Sunalş zenci basketbolcu kılıgına girdigi ( kömür) filmdeki gibi bi solaryum olmasada, bronz olarak cektirecem bi daha ki seferee :) bi de beli 2-3 cm inceltip cekersem daha ii olacak...

18. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlarrr selammmmm

Hepinizi özledim...
    Biliyorum "nerdeydin lann??" diyew soruosunuz... Önce Yurtdışıu daha sonra özel problemler.. şimdi iyiyim, en onemlisi huzurluyum ve sahalara dönüyorum... Sancılı dönemde body i bıarktıgımı düsünmeyim, en zor donemlerde bile elimden geldigince aksatmadım body i... ölcü anlamında bilmiorum ama bugün itibariyle 95.9 kiloyum... kolum da 44.5-45 gelio. 2 hafta sonra hillside üyeligim sona eriyor.. kendimi toparlamak adına, 3 ay boyunca gültepedeki ilk salonuma dönme kararı aldım... orda yeniden toparlanma dönemine girecem...
    Hmm bu arada güzel bi döwme yaptırdım 1 ay once... söz en yakın zamanda güzel fotolarla geliorum.. artık aranızdayım

Saygılar

19. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bodyi aksatmadığına sevindim. Zaten o kadar sağlam bir yapın var ki, 2-3 ay aksatsan da sana pek koyacağını sanmam. Dövmen hayırlı olsun. Benim finallerim 7 haziranda bitiyor. 7 hazirandan sonra ilk fırsatta görüşelim ve istersen yine birlikte idman yapalım. Kilo olarak kaybın dikkatimi çekti ama yağ ve su kaybetmişsindir, sen akıllı beslenen, supplementlarını eksik etmeyen bir adamsın, durup dururken kas kaybedeceğini sanmam. Kollarının da ölçüsü konusunda söylediklerin, pek kas kaybetmediğinin kanıtı adeta.
    Yeni salonunda da yolun şimdiden açık olsun, salona haber ver önceden de hazırlasınlar, 20 lik ağırlık sayısını artırsınlar, sen bench çalışırken salonda 20lik sayısında ciddi azalmalar oluyor. Bacak çalışırken görmedim ama ağırlık kalmıyordur ortalıkta. Millet mağdur olmasın :).
    Abim sayılırsın sen benim, lütfen kopmayalım bir daha. En kısa zamanda görüşebilmek dileğiyle.
    Sana da saygılar.

20. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Blitz im tamam kopmayacaz artık bi daha... gidisim sesszi oldu ama dönüsüm muhtesem olacak.. su finallerin bitsin, bütün yaz ara ara antremanlar bizi bekler... sizi tekrardan re-motivate edecem... Supllements olayına sasıracaksın ama 3 aydır tek amino acid bile icmedim.. vucud kendi seyrini buldu.. amacım , bu seyiri dewam ettirip, 1 ay sonra buyuk bi supplements patlamasıyla vucudu şoka sokmak... hersey güzel olacak.. oncelikle artık kücülmeyi bırak.. Karasan biraz daha kuculsün, 95 in üstünde kimse kalmasın aramızda.. ondan sonrası kolay..
    gecen gün 140 kilo squat yaptım.. en az 5 aydır hic yapmamıstım.. bugun bile zor oturuyorum...
    Iyi dileklerin icin saol kardes.. finallerinde simdiden basarılar.. bitsin sınawlar, yasasın spor.....

Sayfayı Paylaş