Pullover hareketi hiç etki etmiyor.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve meister023 tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. meister023

meister023 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar göğüs hareketlerimde pullover hareketi de var,

bu hareketi yapmaya başliyorum düz sehpa da videolarda sadece bir sehpaya sirtini dayiyolar neyse,
    hareketi dogru yaptiğima eminim, hocamin gözü önünde yapiyorum hata yok diyor, ama hiç bi yanma o pump etkisi felan olmuyo sadece eklemlerim ağriyo kas ağrisi bile yok aşaga yukari taşımaktan eklem agriyo, hocaya dedim bunu dumbeli kaldirirken az öne dogru kaldir dedi, yani ileri dogru onu yapinca da yanmadi hem kolumu felaket ağritiyo, bildiğiniz boşa yapiyor gibi hissediyorum cıkarasim geldi hiç yanmıyor, 20 kiloda yapiyorum maks yapabildiğim zaten

sıkıntı ne acaba

2. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 3-4 aydir pullover yapiyorum ilk basladigimda hic etkisini görmedim ve senin gibi düşünüyordum. Benim Görüşüm pullover göğüs için etkili bir hareket . son hareket olarak yapmani öneririm . ben 3.ayda felan gogsumu hissetmeye baslamistim ondan önce omuz ve arka koldan başka bir yerim agrimiyordu yaparken hafif kiloyla duzgun şekilde yapmaya calis ..

Sayfayı Paylaş