Pullover hareketi hiç etki etmiyor.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve meister023 tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meister023

meister023 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar göğüs hareketlerimde pullover hareketi de var,

bu hareketi yapmaya başliyorum düz sehpa da videolarda sadece bir sehpaya sirtini dayiyolar neyse,
    hareketi dogru yaptiğima eminim, hocamin gözü önünde yapiyorum hata yok diyor, ama hiç bi yanma o pump etkisi felan olmuyo sadece eklemlerim ağriyo kas ağrisi bile yok aşaga yukari taşımaktan eklem agriyo, hocaya dedim bunu dumbeli kaldirirken az öne dogru kaldir dedi, yani ileri dogru onu yapinca da yanmadi hem kolumu felaket ağritiyo, bildiğiniz boşa yapiyor gibi hissediyorum cıkarasim geldi hiç yanmıyor, 20 kiloda yapiyorum maks yapabildiğim zaten

sıkıntı ne acaba

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.423
    Ödül Puanları:
    113
    hareketin teknik ayrıntılarını bilmem ama, ben yaparken sıkıyorum kendimi. eğer kolları serbest bırakırsam zaptedemem arkaya kaçar. ya da bi sakatlık çıkar. özellikle indirirken, sadece tuttuğum yere değil, daha ziyade kol ve omuzlara odaklanıyorum ve dambılın kontrolümden çıkmasına izin vermiyorum.avuçlar havaya baktığı için dambıl tam oturuyor, oraya bir güç yükleme gereği hissetmiyorum

Sayfayı Paylaş