Psikolojik Sorunlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PEEK03 tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    1-Epilepsi: Epilepsi hastalığım var açlık yorgunluk uykusuzluk fazla güneş altında kalmak sigara içki gibi şeyler yasak bana açlık ve içki hariç çoğunu çiğnemek zorunda kalıyorum çok fazla kafaya taktım şu vücudu adam gibi yapmak istiyorum hayvan gibi olmak istemiyorum

2- Güç sorunu:yaklaşık geçen sene eylül ayında aldım spor aletlerini 5 kg dambıl 2 tane başladım ilk 1-2 ay kafama göre yaptım sonra bu forumda felexor (nicki yanlış yazmış olabilirim) abinin yaptığı 2 dumbella ile evde vücut yapmak programını uyguladım 4-5 ay kadar son 3 haftadır artık etkisi kalmayınca 5kgların bana 10kg ya çıktım git gide alıştım 10kg kaldırmaya ama bu aralar çok zorlanıyorum kaldırırken o kadar yemek yiyorum sabah oglen hatta enerji icecegi felan alıyorum nafile 1- 1.5 saat süren şey 2 saatte bitiyor zar zor

3-Yol yakınken bırak: Kim görse beni sana yakışmaz vücut boşver boş iş bunlar boyun kısa felan diyor ben bile içimden geçirmeye başladım boy kısa yakışmaz bana felan diyerekten yaş 19 boyum 1.70 kg 70 şuan %14 yağ oranım var şu yağları yakmak istiyorum

4-Lys: Son 1 ay kaldı ve baskı da var üstümde çalışıyorum çalışmasına ama kafam aklım hep vücut konusunda çok taktım kafayı vücudu düzeltmeye
    geçen sene 1.64 boy 87 kg dum 60 kg ya kadar düştüm hırs yapıp bazen body yaparken bakıyorum o kadar ay çalıştım kendimce hatta 5kg çalışırken oglen ve aksam olarak çalışıyordum 1.5 saat günde 3 saat 2 gün antreman 1 gün dinlenme ama 10kg çıktım diye bıraktım tek öglen calisiyorum 1 bölge her bölgeyi farklı günlerde yapıyorum bazen çok moralim bozuluyor vücuduma baktıkça kol hariç gerisi fos vücudum çok kötü durumda o kadar 10 kg aldım vücut yapıcam diye boşa almış gibi hissediyorum bunları unutmak için kendimi gaza getirmek için 9 ay da 27 kg vermiş insanım lan ben vücut mu yapamıcam diye söylüyorum kendime ama bir müddet sonra gene karamsarlığa düşüyorum kalıcı bir etkisi olmuyor o gazların

5-Göğüs: En kötü olan bölgem diyebilirim kısaca o kadar yapıyorum göğüs hareketlerini doğru bir şekilde yapmaya özen gösteriyorum ama hiç mi gelişmez şu lanet olası göğüs ya zaten ergenlikten mi dicem ama 19 yaşına geldim ne ergenliği jinekomasti midir nedir tam bilmiyorum neyi olduğunu ama göğüs uçlarım şişkin oynayınca veya sıcak bir şey yada soğuk bir şey değdi mi vücuduma mesela koluma o normal hale dönüyor sonra gene şişiyor çok kötü duruyor diye gittim sipariş verdim 2-3 ay önce göbek korsesi almadan önce yorumlara baktığımda göğüs bölgem şişkin çok iyi kapatıyor felan diyen çocuklar vardı bu yorumlardan sonra aldım yedeği felan yok diye yıkatmıyorum bile anneme onu her gün giyiyorum kapatıyor ama geçici bir şey olarak gördüğüm için bunu illa düzeltmem gerekiyor bu sorunumu normal atlet giyemez oldum göğüs yüzünden

6-Göz altı morlukları: Konuyla alakamız yok ama bu da çok sinirim bozuyor buğday tenliyim ve orta okuldan beri göz altlarım git gide morlaştı genetik mi bilmiyorum ama ne krem sürdüysem işe yaramadı yumurta akı felan bile sürdüm geçmedi hele güneşli havalarda o morluklar koyulaşıyor yayılıyor iyice aynaya bakınca bu tipe kim bakar amk diyorum haklılar kız olsam kendime vermezdim :D

7-Özgüven eksikliği: Bu sorunlardan dolayı da özgüven diye birşey kalmadı asosyallikte cabası

2. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    utanarak bu iğrençliği paylaşıyorum

3. champagnepapi

champagnepapi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardes bence de dedigin gibi senin durumun psikolojik, ayrica igrenclik derken bence kendine haksizlik ediyorsun boyle dusunme sonucta su an vucudu iyi olan hickimse dogustan veya hicbir emek harcamadan o hale gelmedi

Sent from my iPhone 5

Sayfayı Paylaş