Psikolojik Çöküntü

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dragox tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba öncelikle herkese:)

Yaklaşık 3,5 senedir bu sporla uğraşmaktayım artık hayatımın bi parçası haline geldi. Aslında size anlatmak istediğim son 1 senedir kendi adıma müthiş bi ilerleme kaydetmiştim. Çok düzenli besleniyordum, idman yapmaya düzenli edevam ediyordum. Yaklaşık 87 kiloya geldim ve çok define olmasam da tatlı bi bulkluk vardı:) Yani o kiloma rağmen fittim kol ölçüm de kendime göre çok iyi bi seviyeye gelmişti, çok iyi görünüyordum kısacası:)

Neyse çok reklam yaptım asıl soruna geleyim:D Ekim- Kasım arası bi dönemde doktora kontrole gitmiştim her yerim sivilce olmuştu iyice. Doktor proteini kesmemi söyledi bayandı biraz da dır dır etti diyebiliriz. Doktorda olsa en nihayetinde bayan. 1-2 ay kadar kestim proteini ve sporda yapmadım. O dönemden sonra maddi sebeplerle de beraber 6-7 aydır hiç spor yapmadım ve eskiden kendi tavuğunu her gün yapan ben evde ne çıkarsa onu yiyiyorum:) Ama yaz gelince aklım başıma geldi sanırım biraz psikolojik olarak yıkıntı oldu diyebilirim. Şu an 71-72 kiloyum kol ölçüm de 4 cm kadar geriledi. Gerilemesi bir yana eskiden dolu dolu görünüyordu şu an hem daha inceldi hem de dolu durmuyor.

Sadece anlattım hani dertleştim sizinle okuduğunuz için sağolun. Ama çözüm önerisi olan varsa alabilirim tabi, gerçi yol az çok belli:)

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Cozum belli :) yeniden spora donup acigi kapatmak. Basarilar.

rockybalboa7 ve dragox bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş