PS3 Salonu Acmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve erdemkarakoc200 tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Merhaba arkadaslar. Ben Playstation salonu acmak istiyorum ve bu konu hakkinda bazi merak ettiklerim var tabiki. Simdi ben bu is icin 50.000 Türk Lirasini gözden cikariyorum ve bu 50.000 Türk Lirasini Devletin Faizsiz olarak verdigi kredi imkani ile acmak istiyorum. Salonum 2 katli olsa 15 adet makina olsa 15 adet lcd tv koltuklar ic dekarasyon isiklandirma dükkan kirasi falan yeter mi ? Ve yasal uygulamalar yas siniri kac ? Bana bu makinalar sabah 9 dan aksam 11 -12 civarina kadar acik olsa getirisi ne olur makiyetler ne olur bi yardimci olur musunuz bu 50 bin Türk Lirasini kac sene icersiinde cikartabilirim ?

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    fiyatlardan anlamam fakat ps4 çıktığında ps3 ün talibi azalacaktır.yasal yaş sınırı diye birşey yok ben ne zaman gitcem 10 yaşından 40a kadar adamlar mevcut.

3. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    en önemlisi kira ne kadar ?
    aylık elektrik + arızalar ( kesin olur ) + döşemeler + mekanın bulunduğu caddenin yoğunluğu vs. topla çıkar ona göre karar ver..

Benden sana en önemli tavsiye hatta altın tavsiye şu olacak

YAKININDA ÜNİVERSİTE, LİSE YADA İLKOKUL olsun :)

4. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    işlek bir yer olursa ve 2katlı bir yere 20 ps3 sıgdırsan aylık 10 bin rahat kazanırsın. 3bini elektrik su kira tutsa aylık 7 bin bence garanti kalır ama mekanı oldukca güzel yap ve işlek biryer olsun saga sola iyi bak hemen karar verme :)

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    tipinde önemli güler yüz çok şey kazandırır.ayrıca her adamı mekana sokmamanda gerekebilir.bazı yerler var çok nezih ailenizle otursanız rahatsız olmazsınız.bazı yerler ise hiçbir bayanın giremeyeceği pislikte.

6. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Tabiki güler yüzüm mevcut daima gülerim kiranin aylik olarak 2500 tl civari oldugunu düsünüyorum 2000 lirada elektrik bakim vs. gitse 500 yiyecek icecek desek 5000 iyi bir yerde olsa 10000 dedigine göre her ay 5000 kalir diyorsun yani o zaman 1 yildi cikarir miyim kredi borcumu

Sayfayı Paylaş