proteinyedinin yaptığı ayıp

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve paldon_caner tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. paldon_caner

paldon_caner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün proteinyedi .com dan(******) 178 tl değerinde 1 adet shaker 1 adet optimum %100 gold standart whey aldım ve tabiikide hediyesi optiwomen dı.Verdikleri hediyenin son kullanma tarihi 11/13.Bugün ayın 09.10.2013 ü.Kutuda 60 tablet var.Günde en fazla 2 adet kullanmam gerek ve günde 2 adet kullansam minimum 30 günde bitmesi lazım ancak son kullanma tarihinin geçmesine 21 gün var.Ben bunu 21 günde nasıl bitireceğim?Madem bir hediye veriyorsunuz adam gibi arkasında durun ben bu hediyeyi kullanamayacaksam neden sizden alışveriş yapayım?Ayrıca ürünün yanında faturada verilmedi iade etmek istesem almazlar çünkü fatura yok.Eğer bu sorun çözülmezse ilk ve son alışverişim olacak bu siteden.Birde diyorlarki açmadıysanız iade alırız.Protein tozunda sorun yok neden açmayayım?Optiwomenide kullandım en azından 2-3 hafta faydanı göreyim dedim hiç yoktan iyidir.Birde pişkin pişkin diyorlarki açmadıysanız iade alalım.Ulan ortada yaptığınız hata var ayıp var koşulsuz şartsız beni memnun etmeleri gerekirken birde üstüne şart koşuyorlar.Neden böyle bir konu açtım çünkü bu firma hakkında hiç olumsuz yorum yok ancak belliki bir hata yapmışlar hatalarını gidermeye çalışmıyorlar.Ayrıca iade alıp ne yapcaklar optiwomeni merak ettim son kullanma tarihi 20 gün kalmış ürünü muhtemelen başka dikkatsiz birine kakalayacaklar

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bence firmanın bir kusuru yok. sonuçta optiwoman için ekstradan bir ücret ödememişsin. fazladan gelen bir şey. buna rağmen açılmadıysa geri alabileceklerini belirtmeleri de olumlu bir durum.

ben firmadan memnunum. şikayet olmamasına şaşırmam. ciddi çalışıyorlar.

ama bir de ithal ettikleri ürünlerde helal sertifika olayına el atsalar çok daha farklı olurlar.

3. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    bedavadan optiwomen almışsın bence kara bşle geçmişisn... bi arkadasınla bölüşebilirsin...

4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    optıwomen bıkere adı ters ben olsam kullanmam :D

Hayalet- bunu beğendi.
  5. Tuncay35

Tuncay35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Son kullanma tarihine 21 gun yok. Son kullanma tarihine 51 gun var.
    11 ay sonuna kadar gecerlidir o...

6. paldon_caner

paldon_caner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bedavaya optiwomen almissin diyen arkadas sakami yapiyorsun? Isterse 1000 tane bedava verseler nolur skt gectikten sonra. ayrica bu hediyeden dolayi burdan aldim yoksa supllamentlerden alirdim. Skt tarihi 20 gun sonra bitiyor aradim yetkili teyit etti

7. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    zaten bu tür promosyonlarda bu iş böyledir. satılamayacak diye değerlendiriyorlar. normal marketlerde de oluyor bu.

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Pazarlama hocamız bir derste promosyon işlerinde dikkat etmek gerekir. Müşteri alışır ve hak idda eder demişti. Sizin yaptığınızda aynı.

Kusura bakmayın ama bu adamlar size yolladıkları ürünün son kullanma tarihi geçmiş mi ? Geçmemiş yaklaşmış. Bu firmayı bağlamaz. Esas ayıp size son kullanma tarihi geçmiş bir ürün yollasalar olurdu. Size ******aldığınız optimum whey proteini kaç günde bitireceksin yada günde 1 ölçek kullan şu kadar gitsin diye bir şey diyor mu ? Demiyor. Tamamen sizin insiyatifinize bırakıyor. Aynı şey yolladıkları vitamin içinde geçerli.

Ayrıca günlük vitamin kişiden kişiye değişebilir. Optimen in üstünde 1 servis 3 tablet diye hatırlıyorum bu da demek oluyor ki 63 tablet kullanmanız gerekiyor 21 günde. Tabi bu oranı düşürebilirsiniz ben şuan firmanın önerdiği şeyi söylüyorum. Kutu da 60 tablet varsa zaten siz 20 günde bunu bitirirsiniz. Bu size 3 tablet alın diye demiyorum ama Optimum firmasının verdiği servis miktarıyla ****** size ayıp filan yapmış değil

9. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    son kullanma tarıhı gctıkten sonra 3 4 ay bıle kullanılır. bızden gelışıne verelım dıye ozellıkle skt geçmiş urun ıstıyorlar.. agzı acılmıyor hıcbır sekılde ne gunes goruyor ne hava alıyor urun

Tuncay35 bunu beğendi.
  10. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında bu durum oldukça normal adamlar zaten son kullanma tarihi yaklaştığı için tanıtım amaçlı yolluyolar bu tarz ürünleri.bunu yapan bir çok firma gördük daha önce ve işimize geldiğide oldu.bende sürekli bu siteden alışveriş yapıyorum daha önceki siparişimde eskiden spor cu içeceği yollamışlardı içtik iyiydi..protein bar hediye gönderdiler çok beğendim peşine bi kutu sipariş verdim ..
    bence senin bakış açın yanlış

11. ftrci05

ftrci05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    peki bayan vitaminini erkekler kullanırsa ne gibi bir sorun ortaya çıkar ? biride bu konuda yorum yapsun yahu

Sayfayı Paylaş