proteinsiz kas yapmak mümkün mü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rbu1497 tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    Arkadaşlar bugün yine babamla konuşuyoruz iş yine ameleler senden daha iyi işine geldi:Dneyse ben babama baba biz izole calışıyoruz bizim ustalar amelelerden daha iyidir dedim.babamın savunması ise şu inşaatta insanlar her şekilde her degisik agırlıkta.bütün gün calışıyorlar.sen 1 saat calışıp geliyorsun diyor bide onlar her gün abana abana tavuk mu yiyolar ama bak adamlara taş gibi kolları var diyor haksızda sayılmaz antrenman konusunda haklı ameleler dogal bb ci:D:Dfakat proteinsiz nasıl o kası yapıyorlar ben onu merak ediyorum.

2. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Şöyle düşün. Atalarımız 1500 sene önce spor salonuna mı gidiyordu? Hayır tabii ki. Avcılıkla geçinip et yiyorlardı ve kolları rahat 40 cm vardı. Yani bu işin %70 i beslenme. Senin protein alman şart. Protein kaslarını besler, seni güçlendirir.

3. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    O amele dediğin kişi 10 senedir aynı işini yapıyor. Bir de öyle düşünmek lazım. 10 sene beslenmesine dikkat eden bir vücutçuyu düşün.

Sayfayı Paylaş