Proteinli Beslenme Hakkında Kafamıza Takılanlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hikaruzz tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hikaruzz

Hikaruzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar spor hocamın tavsiyeleri üzerine her öğünde mutlaka protein bulunan şeyler tüketiyorum. Ancak gram hesabı vs yapmıyorum yani yapamıyoruz bunu spor hocasına da ilettim ancak çok profesyoneller yapıyor dedi. Benim asıl sorum su hani proteini gerektiği kadar aldığımıza nasıl kanaat getiririz. Ya simdi kilo başına 1gr protein diyorlar,işte her öğünün proteini aynı miktarda olacak vs. Bunlar hakkında ne söyleyebilirsiniz hani boşuna mı çalışmış oluyorum

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bildiğim kadariyla beslenme bu işte en az yaptiğin antreman kadar önemli.Ve kilon başına 2gr protein alman gerekiyo yeterli kadar alabildiğini veya alamadiğini anlamanin tek yoluda gram hesabi yapmak...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tükettiğin gıdaların ne kadar protein içerdiğini öğrenirsen ne kadar tükettiğin hakkında fikir edinebilirsin.

4. 21li

21li Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    mutfak terazisi 30 tl falan.. al bi tane kafan kulağın rahat etsin.. zaten paket gıdaların hepsinin üzerinde ne kadar protein ihtiva ettikleri yazar..

Sayfayı Paylaş