Proteinle kas olmaz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Boşnakoğlu tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Boşnakoğlu

Boşnakoğlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler biliyorum şuan konu başlığını gördünüz ve hepiniz içeriğinin ne olduğunu bilmeden (ÖYLE ŞEYMİ OLUR ) edasıyla buraya geldiniz tam anlatmak istediğim o değildi özellikle yeni başlayan kardeşlerime söylüyorum bu hataya düşmeyin ben spora yeni başladğımda protein alarak arnold gibi olacağımı düşünüyodum ne kadar protein alırsa o kadar kas mantığı eve bu yüzden hep protein yedim hep yedim deli gibi yedim ama karbonhidratı hiç almadım çünkü korkuyodum beni yaglandırır diye sırf karbonhidratla besleniyodum eve fit yagsız bi fızıgınız oluyo ama gram kas yapamıyosunuz yedınız proteinler bosa gidiyo

DEMEM O Kİ KARBONHİDRAT OLMADAN HACIM ALIP KAS YAPIP BUYUYEMEZSINIZ SADECE SPOR SALONUNA GİDİP GELİRSİNİZ O KADAR
    ( TABİKİ YETERLİ PROTEİNİDE ALARAK )

Örnek karbonhidrat listesi (KALİTELİ)

YULAF EZMEZİ (BAŞ TACI)
    ÇAVDAR YADA TAM BUĞDAY EKMEĞİ
    LAPA PİLAV
    MAKARNA
    ELMA GİBİ MEYVELER (GLİSEMİK İNDEXİ DÜŞÜK)

2. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    hacim yapmaktan kastınız eğer yağlı ama iri biri olmaksa dediğiniz doğru. Aksi takdirde yanlış. Kaldı ki içtiğiniz sütte, protein tozunda, yoğurtta peynirde bile karbonhidrat var.

Boşnakoğlu ve Maori12 bunu beğendi.
  3. Boşnakoğlu

Boşnakoğlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Senin söylediğin vücut yapmaya aykırı sen o hayvansal besinlerden gelen karbonhidrat ile hacim yapmak için alacağın kaloriyi tamamlayabiliyomusun yoksa çok az kaloriyle kas yapılıyo bunumu iddaa ediyosun

4. Vrlcnn

Vrlcnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Baskanim protein kasin besler , onarir ve gucde verir. Karbonhidrat ise kasi sisirir. Buyumek istiyosan boyunun kusuratinin 10 kilo fazla olmasi lazim yani 1.70 olan bi insanin 80 kilo olmasi lazimki kasli olsun demek istedigim kalite karbonhidratalara(makarna , pilav , yulaf.. ) yardir bu besinlere kilo alman lazim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş