Proteinin vücut dağılımı??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gravity tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gravity

gravity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ben.konu başlığını maruz görün başka başlık bulamadım.uzun süredir fitness ve vücut geliştirme ile bilgi topluyorum...tekrar hataya düşmemek için...4-5 yıl önce önce bu konularda sıfır bilgim olduğu için gaza gelip elime aldığım 8 kg dambıl ile 1 sene sonra düzensiz çalışmayla birlikte kaslarım gelişeceğine dahada eridi.protein almadığım için sanırım yada çalışma bozukluğu,bilgisizlik :( şimdi tekrar başlayacağım...ama aklıma takılan şu : şimdi protein tozu kullanmak istiyorum.almışken kaliteli bir şey alacağım.isole whey olabilir.ama bu proteinler vücuda eşit olarak mı dağılıyor.nasıl anlatsam bilmiyorumki.ben daha çok kol ağırlıklı çalışacağım için proteinlerin daha çok kollarıma yığılmasını(nasıl olucaksa artık) :) istiyorum.göbeğimde birikmesini değil.cahilliğime verin ama ama başka türlü anlatamadım.bcca,glutamin,amino,vs.vs değişik ürünler var öyle bir supplement kombinasyonu önerin ki kas kaybı yaşamıyayım daha çok kol bölgem verim alsın.teşekkür ederim.ancak bu kadar anlatabildim.forumda kombine supplementler var gerçi onlarada göz atarım.sağolun.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bildiğin herşeyi unut, herşeyi yanlış anlamışsın. Beslenme bölümündeki sabit başlıkları okumaya başla.

wampirao ve Hamartin bunu beğendi.
  3. gravity

gravity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :) bildiğim bir şey olsa unutacağım da.yaa o başlıkları okursam,yorumları okursam kafam dahada karışacak eminim.en basidinden sadece supplement kombinasyonu önerisi olan yokmu yahu?? fazla bir şey istemiyorum.fazla vaktim yok çünki o yüzden giremiyorum.zaman ayıramıyorum yani.lütfen yardımcı olun.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Şöyle söyleyeyim o zaman, supplement alma. Supplemente ihtiyacın yok. Beslenmeyi öğrenmen lazım, beslenmeyi öğrenirsen supplementleri de kullanmanın gerekip gerekmediğini, hangisine ihtiyacın olduğunu anlayabilirsin. Beslenmeyi öğren ve birkaç ay sadece düzgün beslen. Bu arada sabit başlıkları oku. Balık isteme, balık tutmayı öğren.

Sayfayı Paylaş