Proteine Başlamalı Mı ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Barış Bodur tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Barış Bodur

Barış Bodur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben fitnessa başlayalı 5 ay oldu ocak 5 de başladım biraz bir şeyler fark ediyor derken aralık 5 de bırakmak zorunda kaldım şimdi tekrardan başlamaya karar verdim ve ekimin 16 da başladım ve sizde biliyorsunuz ki fitness gerçekten nankör bir spor 1 hafta bırakıp başlasanız bile kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz benim size sormak istediğim soru ise hemen protein alsam faydasını görürmüyüm yoksa performansımın iki üç gömlek üstüne çıktıktan sonra mı proteine baş vurmalıyım ve hangi proteine baş vurmalıyım ben
    optimum whey gold standart muscletech nitro ve bsn syntha-6 arasında gidip geliyorum sizce hangisi bana daha iyi fayda sağlar ben ölçülerimide vereyim belki ona göre bir öneriniz olur Boy:1.75 Kilo:74 Omuz:112 Göğüs:102 Bel:92 Kol:33

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Protein tozları ek besindir sadece günlük alıcagınız 180 gramsa siz 160 gram alabiliyosanız bunu tamamlamak için olabilir yani alınca kaslar büyür daha iyi gelişim sağlarım diye bişey söz konusu degil beslenme önemli olan ama illa alıcaksanız optimum yada muscletech derim bsn yi elerim mutlaka ben,ama tekrar hatırlatıyım protein tozundan bi etki beklemek yanlış olur

columbu, Balboa7 ve Barış Bodur bunu beğendi.
  3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu kilona göre günlük 150 gram protein alıyorsan toza gerek yok. Gelişip irileşmek istiyorsan bol bol yemelisin. Kaliteli karbonhidratlar.

Barış Bodur bunu beğendi.
  4. Barış Bodur

Barış Bodur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya yemesine yiyordum sabah 5 yumurta beyazı öğlen tavuk akşam pilav et püre tarzı ama bir yere kadar yiye biliyorum artık yumurtanın kokusuna dahi tahammülüm yok bol bol yemek derseniz inanılmaz çok yiyorum ancak kaliteli karbonhidratlar kısmına değinecek olursak bu aralar çok dikkat edemiyorum çünkü dediğim gibi bıkmış bir durumdayım o yüzden toza başlama gereği duyuyorum bu toz işindede müthiş bir bilgiye sahip olduğum söylenemez bu yüzden düşünceleriniz benim için önemli (Ayrıca dertleşme kısmında inanılmaz saçma sapan siteyle alakası olmayan sorular ve cevaplar var onların içinden bu konuya vakit ayırıp yazdığınız için ikinizede ayrıyetten teşekkür ederim)

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben ise bıramayı düşünüyorum :) 600-700 gr toz kaldı elimde, bitince artık kimse bana bu iğrenç şeyi içiremeyecek

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    5 aylık bir sporcuya supplement gereksizdir orta derece sporcuyada aynı şekilde iyi kaliteli beslenmeye bakmalısın supplementlerin öyle yeni başlayanlarda yada orta düzeydeki sporcuların üzerinde pek bir etkisi yoktur ileri seviyeye ulaştığında antremanlar çok ağır olduğunda yani hardcore antremanlara geçersen gerekli duruma gelir onun için şimdilik sadece beslen

neverbackdown. ve columbu bunu beğendi.
  7. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Ye ic gül eğlen dostlar,ahlan ve sahlan dostlar :)

Sayfayı Paylaş