Protein(whey ve digerleri)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CQqiii tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CQqiii

CQqiii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Whey hakkinda bilimeyenler
    Pek cok kisi internette sagada solda okudugu makaleleri gercek sanip benimle iddaya girdikleri oluyor.
    Bu makaleleri yazan arkadaslar onlari hayir olsun diye yazmiyorlar.
    Whey ile soyle bir kullanim hikayesi var yanlis olanlari yazalim simdi
    İdmandan once whey
    Gece uyumadan once whey
    İdmandan once senin birsey tuketmen kani midede toplar ne olursa olsun
    Gece uyumadan once aldin wheyde sadece coptur.saat 21:00 den sonra sindirim sistemi mesaiyi bitirir ve sabah 6 ya kadar islem yapmaz ne alirsaniz alin hepsi midede bekler buda uyumadan once aldin whey sadece sana agirlik yapar.
    Sabah kalkinca whey
    Sabahleyin kalkinca whey almak yerine zaten adam akilli kahvaltini yaparsan ki 1 olcek whey parasi ile bile bu yapilabilir.Sen zaten alman gereken proteini alirsin
    Makalelerde proteinsiz vucudu hemen doldurun diyor.1 saat kayip ile insan vucudu o kadar coken bir sey degil.
    Ornek olarak sporculari ele alin . Sakatliktan sonra ciddi adele kayiplari olmuyor en buyuk kayiplari kalp ve ciger dir nefes problemlerinide bir sure sonra duzeltirler
    Whey kullanin idmandan sonra o an icin gerekli ama idmandan sonra muzda ye bir tane google amcaya bakarak muzun yararlarini gorebilirsiniz yanindada surupa batirilmayan isimleri degisir kilosu en az 20 lira olan hurma alin hurmaninda besleyici ozelligini biliyosunuzdur.

Ayrica gece aldin whey senin kalp ve damar tikanikligina yol acacagi gibi ilerki yaslarda reflu mide ve bagirsak problemleri yasamaniza yol acicaktir

Ayrica tanidim bir insan asiri kullanim yuzunden kalp krizi gecirdi 27 yasinda o yuzden bilincsiz kulanima hayir

Bana gelirsek benim kadar kullananda yoktur o ayri
    carnitine
    creatine
    ZMA
    Whey
    Nitric
    vitamin takviyesi(4 farkli urun isimleri yazmayim )
    bunlarda benim kullandiklarim ama dedim gibi bilincli bir sekilde kullanin kendinizi hasta etmeyin

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.062
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Anladığım kadarıyla bir arkadaşınızın aşırı protein kullanımından ötürü kalp krizi geçirdiğini belirtiyorsunuz ?
    Hangi doktor bunu savunuyor ?

Yazmış olduklarınız sadece iddiadır. Ben kaynak göremedim.

3. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    forumda zaten wheyin yatmadan önce değilde kana hızlı karıştığı için sabah kalktığımızda ve idman sonrası alınması gerektğini belirten yazılar mevcut

4. CQqiii

CQqiii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu ben degil genetik uzmani soyluyor elimde keske raporlar olsada onlari sunabilsem sizlere

5. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    bende bir aydır bodyi bıraktım işyerinde öyle durup dururken bir anda sırtımdan kılıç saplanmış gibi bişey oluyor..arkama dönüyorum kimse yok..

6. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bu yüzden mi bıraktın?

Sayfayı Paylaş