Protein ve Creatin sonrası ürün tavsiyesi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kolega tarafından 13 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar yaşım 17 boyum 1.72 kilo 67

Kano sporuna başladığım için süreklilik ve kondisyon benim için önemli yarış vb şeyler için

Aldığım ürün markası optimum

1-Sorunum: Bu kullanmakta olduğum ürünleri son kullanma tarihine kadar bitiremezsem az bizaman daha kullansam sorun teşkil eder mi ?

2-Creatini antreman öncesi içiyorum ama pek bi etkisini göremedim antreman sonrası protein alıyorum bazı zamanlar az bi ölçek antreman öncesi protein alıyorum creatinin etkisini artırmak için ne yapmalıyım yada ben mi hissedemedim ? :D

3-Nox kullanımı benim için nasıl sonuç verir damar genişlemesini kendi haline mi bırakmalıyım daha sonra mi tercih etmeliyim kalp zorlanıp yatişemiyeceği için kan tazziği düşüp kandaki oksijen miktari azalır mı ? yada daha iyi sonuç mu verir uzun vadede kalp zorlanıp büyüyeceği için daha mı iyi olur daha sonraki çalısmalarda darahat antreman yapmamı mı sağlar mı ?

4-Bana önerileriniz nelerdir bcaa ve gulutamine kullanmayı düşünüyorum protein destekli olarak yada amino asit mi almalıyım ne yapmalıyım kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim :D

Kendi tavsiyelerinizede açığım

2 dk lık test yaptık bench press te 30 kg 57 tekrar yaptım bar bırakmadan bench row 30 kg 50 tekrar olmasılazım tam hatırlamıyorum yine barı bırakmadan barfiks batırdı beni 5 tane zar zor yaptım :D yeniyim daha mazur görün :D

Teşekkürler herşey için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13.01.12 00:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12.01.12 22:51 ----------

Weider Amino 2200 çok tavsiye edildi acaba benim gibi orta seviye antreman yapan birine ve yeni başlamış birine ağır gelir mi ?

WEIDER Amino NOX veye bunun için yorumlarınız nelerdir

2. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Önerisi tavsiyesi olan yokmudur ?

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    SouL61 bunu beğendi.
  4. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Hocam cevaplar için teşekküerler öncelikle verdiğiniz linkleri inceledim bu ürünlerden sonra ne önerirsiniz bcaa ve gulutamine düşünüyorum protein destekli peki damar genişletici ürün olarak ne önerirsniz birde başka bi sorum testosteron seviyesini artıran ürün kullanmak istiyorum bunlarla birlikte mi kullanmalıyım yoksa daha sonra tek olarak mı ? marka önerirsenizde sevinirim :)

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sorduklarınız hakkında yeterli bilgiye sahip değilim yanlış tönlendirmek istemıyorum spulamentler bölümü var forumda oraya konu açın bilgi sahibi üyelerimiz cevap vericeklerdir kolay gelsin.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementler-f26.html

Sayfayı Paylaş