Protein ve Amino Kullanım Şeklim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ayberk1122 tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    çalışmadığın günler amino almana gerek yok wheye devam et sabah ve aksam. çalışdığın günlerde ise ilk yazdığın mesajdaki kullanım şekli güzel. yazdığının aynısını başka bir konuda ben foruma örnek olarak yazmıştım zaten. piramitte tekrarları söyle yap 12-10-8-6-6 şeklinde 5 set ama 4 set yapmak istiyorsan 10-8-6-6 yap daha başarılı olursun şimdilik ama tavandan tabana ineceksen 12-9-6-4-2-1 şeklinde de güzel olur

2. djokker

djokker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar hepinize merhabalar.uzun süre weider premium whey kullandıktan sonra bir değişim yapmak istedim ve Optimum Nutrition Platinum Hydrobuilder Çilek Aromalı 2080 gr ın siparsini verdim.vermeden öncede bir cok kez arastırdım.gercekten mukkemmel oldugunu söyleyenler oldu yabancı sitelerdende cok arastırdım.türkiyeye daha yeni giren bir ürün bodyforumtr dede cok arastırdım ama nekadar kullanılması gerektigiyle ilgili hicbirsey bulamadım.normal standart antremandan once antremandan hemen sonra yatarken yada sabah kalkınca mı kullanılmalı yoksa doz azaltılmalımı bilemedim.ama bir sekilde cesaret edip yorumlara bakarak verdim siparisi sizede danısmak yardım almak istedim bu konuda ilginize tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş