Protein ve Amino asit aldım. Nasıl kullanmalıyım.?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AcemiDumbell tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AcemiDumbell

AcemiDumbell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    1.73 boy 61.5 kiloyum. 18 yaşındayım. Yaklaşık 3 haftadır protein tozu ve amino asit kullanıyorum.

Six pack çıkarmak istiyorum. Biraz araştırma yaptım vücut yağ oranın %10dan daha düşük olması gerekiyormuş.

1. Soruma gelirsek, ben bu ürünleri en etkili şekilde nasıl kullanırım ?
    2. Sorum ise, nasıl bi beslenme yapmam gerekiyor yağ yakımı yapmam için.
    3. olarak ayrıca bana vermek istediğiniz tavsiyeler olabilir tecrübeli kişilerden her türlü tavsiye almaya açığım.

Ek :
    Hocamın bu ürünleri kullanmamı istediği yöntem;
    - Sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek, , öğlen yemekten sonra 1 ölçek, aksam yemekten sonra 1 ölçek, gece yatmadan önce 1 ölçek protein.
    - Spordan 30 dakika önce 3 amino asit, spordan hemen sonra 3 amino asit daha.
    Yalnız hocamın bu önerdiği şekilde kullanmak nedense içime hiç sinmiyor. Sizlere de danışmak istedim.

Not: 4 ay önce bu spora başladım. Yalnız disiplinli çalışmıyordum. 3-4 hafta önce artık ciddi bi şekilde çalışmaya başladım. Yaptığım spordan en iyi sonucu almak içinde protein ve amino asit aldım.
    Kullandığım ürünler ;

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2012
    mma- bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle beslenme forumunda ve yeni baslayan forumundaki tum sabit konulari okumani, bir beslenme programi cikarmani, siki bir sekilde idman yapmani ve 6 ay sonra supplement kullanmayi dusunmeni oneririm.

3. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sana bu ''protein tozu'' nu kim satmışsa kakalamış bu protein tozu değil kilo aldırıcı :S

eludem bunu beğendi.
  4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Aynen bu ürün kilo aldırıcı dıye bılıyorum bunu hocanız mı sattı ?

5. AcemiDumbell

AcemiDumbell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kılo aldırıcı diye satmıstı zaten. ben kılo aldırıcının proteın oldugunu sanıyordum o yuzden oyle yazdım. bunları nasıl kullanmalıyım

Sayfayı Paylaş