Protein tozuyla L-carnitini birlikte kullanmalımıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Warrior_ibo tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Warrior_ibo

Warrior_ibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili BODYFORUMTR üyeleri
    Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim benim aklıma takılı olan bir sorum var.
    Söyle söyliyeyim en çok sorulan sorular arasında aradım ancak bulamadım
    Sorun şu geçen yazdan beri spor yapıyorum ancak sürekli ara verme ihtiyacı duydum üniversite sınavına hazırlanıyorum boyum 1.85 kilom 125 den 108 e indirdim hedefim 90 a inmek ve aynı zamanda kas kütlesi arttırmak.
    Sorum şu Dün gece siparis verdim şuan kampanyada hardline ürünleri protein tozu ve l - carnitin aldım spor yaparken ikisini birlikde kullansam yararını görürmüyüm yoksa zararlımı olur ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. Warrior_ibo

Warrior_ibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anladığım kadarıyla mümkün ama günün belli saatlerinde zaman ayırmam gerekiyor yani sabah l carnitin akşam da protein tozu şeklinde şuan üniversiteye hazırlandığım için o kadar vaktim yok doğru olan l carnitinin şuan kullanim sınav bittikden sonra da sabah l carnitin akşam protein tozu şeklinde doğrumudur acaba ?

4. Warrior_ibo

Warrior_ibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ????????????

5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    L-Carnitine kilo vermek için, Protein tozu kilo almak için gibi bir düşünce bana göre yanlış.

Şu an sizin asıl hedefiniz yağ yakmak anladığım kadarıyla, bu yüzden antremanlarınızdan önce l-carnitin kullanılması kadar normal bir şey yok. Protein tozu da günlük protein ihtiyacınızı boşu boşuna fazladan kalori almadan karşıayabilcek bir supplement. Şu an için sizin için en iyisi antremandan önce 1 servis l-carnitine, antremandan sonra da bir servis protein tozu.

Şu saatten sonra supplementlerden çok antremanınız üzerine kafa yormanızı tavsiye ederim

6. Warrior_ibo

Warrior_ibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkürler dediğiniz gibi yapıcam

7. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir arkadaşımda carnitine ve whey kullanarak baya yol kat etti ama o yağları yakıp vucut sıkılaştırmak için yaptı. sizin kadar kilolu değildi.. yinede güzel bir seçim kas kaybetmeden zayıflarsınız

8. Warrior_ibo

Warrior_ibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bakalım deniyelim bir ayın sonunda sonuçları yazıcam buraya

Sayfayı Paylaş