protein tozunun yanında ne almalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OzzyLive tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OzzyLive

OzzyLive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Nutrition %100 Whey Protein Gold Standart Double Rich (çikolata) 2LBS. siparişi verdim internetten. araştırdığıma göre iyi bir protein tozuymuş.. yalnız sorun şu, spora başlayalı 2 aydan fazla oldu, boyum 1.78 kilom 68. bunun yanında başka ne almalıyım ? ne tür bi karışım hazırlamalıyım.. kilo almak istiyorum, karışımdan kastım muz süt tarzı. tabi takviye tozlar da önerebilirsiniz. bir de yağ hücrelerinin kasa geçmelerini kolaylaştıran bir ürün var mıdır ?

2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Yag hucresimi :D

2 aya gore bayagi hizli bir secim yapmissin bu whey protein hizli karisir eger birazdaha yavaslatmak istersen muz sut karisimi yapabilirsin

Eger gunde kilo basina iki kat protein almassan bu whey hic birseye yaramaz sakin hepsini bu wheyden karsilama spordan once ve sonra kullan bunu cabuk toplar kaslarini ve proteinli karbli yemege devam guzel bir protein ama 2-3 senelik sporcular icin dene etkisini gormessen casein olanlardan alirsin

3. OzzyLive

OzzyLive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki birşey daha sorucam, daha çabuk gelişmem için kullanabilceğim şeyler var mı, L-Carnitine gibi ama ben kesinlikle kilo vermek istemiyorum. Bu arada aldığım ürünü sütle karıştırıp, muzda atıp blendırdan geçiricem değil mi ? bu arada teşekkürler mesajınız ve desteğiniz için

4. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Evet aynen cretaineye simdi baslama biraz zaman gecsin kilo almak trrimi yanlis bu sporda kas yaparak alirsin kilo yani yagsiz olarak onun icindenyatmadann3 saat onceye kadar kilo nun 4 kati karb li yiyecekler yemelisin princ makarna en guzel ornegi proteinide kilonun iki kati alirsan duzenli sporla genisletsin ve kilon artar

5. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    cok acelecı davranıyorsun cahıl cesaretın var.duydugun her seyı kullanma.carnıtının anlamını bıle ıblmıyorsun bence :) "kılo vermek ıstemıyorum ama arnıtın kullansam nasıl olur"

6. OzzyLive

OzzyLive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama şimdi şöylede birşey var ondan takviyeler almaya çalışıyorum ruthless. düzenli beslenemiyorum çünkü öğrenciyim, bir gün şurda bir gün burda yemek yiyoruz arkadaşlarla. eve geliyorum hemen doyabileceğim şeyler yiyorum yani pek bir düzenim yok ve yeteri kadar protein ve karbonhidrat aldığımı zannetmiyorum. o yüzden takviyelere başvurdum.. L-carnitine bildiğim kadarıyla yağ hüclerini yakarak çabuk enerji sağlıyor. yan etkileri de çok terletiyor. ama ben şimdi 1.78 boyundayım ve 68 kiloyum. yağlarımı yaktıktan sonra sanırım kilo kaybım olucak, yani kalıplı biri değilim ve kilo kaybıyla daha da zayıf biri görünmekten korkuyorum.

Sayfayı Paylaş