Protein tozunun yanında aminoasit?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve titanikpower tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. titanikpower

titanikpower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meraba arkadaşlar, 172 boyum 60 kiloyum. Şubat-Haziran arası haftada 3 gün spora gittim yazın ara verdim çok yoğun bir program olmadı belki ondan çok yogun bi faydasını görmedim. Şimdi terkar başlıyorum 3 aylık aradan sonra, Optimum Serious Mass var elimde karbo protein olarak yalnız çok az kalmış durumda yoğun bir programla hacim kazanmak istiyorum gittiğim salonda yeni bir programa başladım size de karbo protein olarak Optimum Serious Mass ı terkar alayım mı yoksa onun yerine protein tozu mu almalıyım? (supplementler tercih etmemin sebebi metabolizma olarak zor kilo alan bir yapım olması) (Supplementlerin yanında öğünlerimde düzenli olacak tabi)

Bir de spordan sonra ertesi günde aynı şekilde uyku hali çok fazla oluyor vizelerim sınavlarım olduğu için çalışmam da gerekiyor, aminoasitin bu anlamda iyi geleceğini spor yorgunluğunu aldığını duydum protein tozu veya karbo protein in yanında aminoasit alsam hacim ve yorgunluk anlamında sıkıntıma çözüm olur mu?
    Şimdiden çok teşekkürler.

Sayfayı Paylaş