Protein tozunun içerisindeki BCAA hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve boraatay tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. boraatay

boraatay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhaba bu soruyu baska baslık altında da sormuştum fakat orda kaynayıp gideceğini düşündüğüm için konu açsam daha kapsamlı bilgi edinebilirim dedim.
    SNI nin bu proteın tozunu kullanıyorum(idman öncesi 1 ölçek sonrası 1 ölcek olarak.)Her serviste 30 gr protein 4 gramda glutamin mevcut, daha 8 idman günüm oldu. Vucudum ise daha önce spor altyaısına sahip ve ham değil kısacası antremanlarda sıkı calısıyorum atmak ıstedıgım 6 kilo mevcut(1.5 kılo gitti 8 günde) ve bir yandan da kütle kaybetmeyıp ufak capta ustune koymaya çalışıyorum. Glisemk indeksi dahil her konuda bilgim araştırmam ve uygulamam mevcut bilinçliyim yani elimden geldiğince araştırıyorum.

SNI nin ıcınde 2.4 gr valin , 3.4 gr Lösin ve 2.5 gr da ızolesin var multivitamın kullanıyorum ve C ve B vitamını alıyorum ekstradan.
    Sorum ise elimde bir adet gnc 1800 amınoacıd(240 capsul) var sadece bcaa dan olusmakta 6 kapsulunde: lösin 900 mg ,ısolösin 630 mg ve valin 270 mg protein tozumun içindeki degerlerden cok daha düşuk degerler olarak geldiler bana bunun bir açıklaması var mıdır?? 4 kılo daha verdıkten sonra kullanmaya baslamayı dusunuyordum , oldukca sert ıdmanlar cıkarabılıyorum kullanmamın bir faydası olur mu yoksa protein tozumun içindekiler yeterlimidir?

İndirimden almıştım 52 liraya düşmüştü , boşa para savurduğum gerçeğiyle yüzleşmek istemiyorum:D Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 30 Ekim 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır. (Bknz. Forum Kuralları Madde 3)

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : bcca

Sorunuzun cevabı bcca ile ilgili arama sonuçlarında açılan başlıklarda bulunmaktadır. Aynı konuyla ilgili soru sormak isterseniz bu başlıklardan uygun gördüğünüze yazabilirsiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş