Protein Tozunun ömrü ne kadardır?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NStalker tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar konuyu buraya açma gereksinimi duydum kendimi yadırgamamak için 1.5 ay önce Nitrofull mass 5kg protein tozu almıştım antremanla beraber günlük kullanıyodum ama okul bitince eve dönmek zorunda kaldım tozu fermuarlı pakete kapattım ve yanıma aldım tozu kullanmaya devam etsem bir sorun olur mu son kullanım tarihleri genelde ne kadar oluyor kabından alırken hiç dikkat etmedim son kul. tarihine deneyimli arkadaşlar varsa bilgilenmek isterim

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Benim elimdeki tozun 2012 son kullanma tarihli mesela.Geçen hafta aldım.Ama senin ürününün belki tarihi geçti,belki de 1 yıl kaldı.Sonuçta her aldığın tozun son kullanma tarihi 2 yıl sonra olacak değil.

3. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    son kullanma tarihine baksaydın ya

4. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Fİnaller bütler derken aceleyle memlekete dönebildim zaten komple yanıma alıcaktım tozu ama mübarek 5 litrelik boya kutusu gibi kutunun içindeydi o yüzden ağzı kapalı poşete koydum hiç dikkat edemedim son.kull.tarihine normalde kullanım tarihleri ne kadar olabiliyor ki tozların

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    2 yıl civarı.

6. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanmaya devam ediyorum o zaman emeğinize sağlık arkadaşlar

7. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    acaba üretilir üretilmez o sene senin eline gecmısmı? yoksa depoda bayagı beklemısmı?
    kesin bir sey diyemeyız ama ben olsam kulllanırdım eger herhangi bir kötü etki yapmıyorsa kullanmaya devam ederdim....

8. siralex_07

siralex_07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar merhaba, yaklaşık bir bucuk sene once protein tozu ve bcaa almıstım,bu sure içerisinde bunlari duzenlı spor yapamadıgım ıcın ara ara kullandım. tozdan ve bcaa dan yaklasık 400 er gram kaldı.tozun son kullanma tarıhı temmuzda bitmiş bcaa nın ise seneye bitiyor,koku ve tatlarında her hangi bir değişiklik yok fakat kullansam mı kaar veremedim. tavsiyeniz ne yönde olur acaba yardımcı olursanız sevinirim.

9. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    son kullanma tarihi geçeni kullanma derim sonuçta sağlık bu 100 liralık birşey için tehlikeye atma derim sonra başın daha çok ağrımasın

siralex_07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş