Protein tozunu doğru zamandamı içiyorum yardım ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve forum09 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaslar ben whey protein kullanıyorum Antremandan yarım saat önce ve yatmadan yarım saat önce alıyorum sizce bu yanlışmı spor'da ki hocam öyle önermiş ' di sizin düşünceleriniz nelerdir

boy:172
    kilo:72
    yağ oranı :%20

2. neco291

neco291 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    antrenmandan öncesi hakkında yorum yapamacağım ama antremandan hemen sonra 1 ölçek içmen ve o 1 saat içindede karbonhidratlı ve bol proteinli bir yemek yemen lazım diye biliyorum.

3. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    yatmadan önce whey proteini yerine casein proteini al ;) ayrıca yatmadan önce whey içmek yerine antrenmandan hemen sonra iç :) gerçi hocanız bunu nasıl demiş anlayamıyorum belki yanlış duymuşsundur ama yinede hocanın bi bildiği olabilir

4. cihad27

cihad27 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkesin bildiği gibi antreman sonrası kullanma daha iyi antreman sonrası hiç bişey yiyip içmiyosan kötü

5. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    antreman öncesi ve yatmadan önce demişti hocam eminim spordan sonra proteinli birşeyler yiyiyorum zaten peki ben günde 2 kere içiyorum bunu nasıl değişitirim yani 1 kere antremandan sonra içiyim diğerinide ne zaman sizce teşekkürler

6. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Hocan spordan sonra whey iç demiyorda yatmadan önce diyor. Şimdi bu adama hoca demek ne kadar mantıklı? Ağırlık kaldıran herkes kendini hoca sanıyor. Whey vücuda hızlıca giren proteindir. Yatmadan önce almanın mantığı ne? Al spordan sonra direk antremanın bir işe yarasın. Yatmadan önce casein alınır. Yarım litre süt iç yat işte. Whey i heba etme.

7. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    anladım hocam ben sporda tecrübesizim 7 aylık bir sürectir yapıyorum denile yaptım anlıcağınız günde 1 kere sadece spordan sonramı içmemi öneriyorsunuz.
    teşekkürler

8. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaslar başka yorum yapacak olan varmıdır günde 1 keremi içmeliyim tozu spordan sonra ?

9. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah uyandığında aç karnına iç 1 saat sonrada kahvaltını yap,antremandan hemen sonra iç öbürünüde

10. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    anladım hocam sabah aç karnına ve spordan sonra olmak üzere 2 kere içerim teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş