Protein tozunu antremandan sonrada içmelimiyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hikolar123 tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese hayırlı forumlar sizlere sorularım olucak bilgilendirirseniz sevinirim.

1.sorum:

Ben weider marka protein tozu aldım yaklaşık 300 lira civarı resimlerini atıcam fakat ben tozu sabah uyandığım zaman içiyorum hiç bir şey yemeden ve beni gün boyu dinç tutuyo diyebilirim.Fakat bi kaç makale okumuştum antreman sonrası kas yıkımını önlemek için antremandan sonrada içilmeliymiş toz içmek istemiyenler içinde tatlı şeker gibi maddeler önermişler.Bende antremandan sonra karam gurme adında bi çikolata yiyorum içindede peynir altı suyu tozu varmış yani antremandan sonra karam yesem kas yıkımını önlemiş olurmuyum?

2.sorum

Tozu kullandıktan sonra farkettimki antremandan sonra aşırı derecede acıkıyorum ve yemek yiyiorum zaten kilo almaya ihtiyacım var sizce antremandan sonra acıkmam normal bi şeymi?

Boyum:1.74 Kilom:59.8 Vucut yağ oranımı ölçmüştüm 5.7 oranında çıktı.

Kullandığım toz:

Whey protein diye geçiyo suplementler.comdan almıştım sanırım bu sitede o siteyle anlaşmalı.

Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim hepinize hayırlı forumlar dilerim.

2. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olucak yokmu arkadaşlar ya?

3. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kahvaltini duzenli ve guzel yap. Protein tozunu antreNmandan sonra yarim saat icinde tuket. Hem antreNmandan sonra fazla aclik hissetmezsin.

hikolar123 bunu beğendi.
  4. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 kere kullanmak istemiyorum tozu bide sabah kahvaltımı güzel yapıyorum bide et yiyiyorum toz içtiğim için fazla et yiyemiyorum tabi antremandan sonrada açlık hisseder olmam düzgün beslenemediğime işaretmi yani?

5. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kahvaltida kullanma protein tozunu zaten eger yeterli bir sekilde kahvalti yapiyorsan. AntreNmandan sonra herkes kendni biraz ac hisseder.

6. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kahvaltıda kullanmıyorum zaten sabah uyandığımda kullanıyorum ki onunda sebebi sabah uyandığında protein ihtiyacını karşılamakmış bide antremandan sonra karam gurme diye bi çikolata yiyiyorum enerji ihtiyacımı karşılasın diye birde tozu kullanmadan önce antremandan sonra acıkmıyordum şimdi daha çok acıkıyorum belkide şimdi daha çok enerji sarfettiğim için olabilirmi?

Sayfayı Paylaş