Protein tozundan sonra kilo vermem durdu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Leviathan tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 1.5 ay önce spora başladım, 2'ye bölünmüş ve sonunda yarım saat kardio olan bir programım var.
    Hocam, bu programda protein ağırlıklı beslenmemi söyledi, "Supplemente karşıysan ister antremandan sonra yumurta beyazı yersin, ister tavuk yersin, yada ister protein tozu alırsın orasını bilemem ama protein alman lazım" dedi.
    İlk 4 hafta normal dietimle (ızgaralar az karbonhidrat şeklinde) ilave protein almadan programıma aynen devam ettim ve 89 kilodan 85'e indim.
    15 gün önce ultimate nutrition prostar 100 whey protein tozu aldım ve antremandan 45 dk önce ve hemen sonra 1'er ölçek olmak kullanıyorum, programıma herbir tekrara, cardionun herbir saniyesine uymama rağmen protein aldığım günden itibaren 1 gram kilomda düşüş olmadığı gibi 85.3 olmuşum. Fakat çok enteresan, belim incelmeye devam ediyor, çevremdeki insanlar sen daha da kilo vermeye devam ediyorsun diyor, kolumda hafif bir şekilde bir kas çizgisini dün spordan sonra ilk defa gördüm ve çok sevindim :D

Ama kiloda düşüş yok bu normalmidir ? Hiçmi olmayacak artık yada dahada artarmı ?

2. osiberk

osiberk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ozan
    Yer:
    İstanbul/Ataşehir
    kilon bi yerden sonra aynı kalır..iyice ufalacak halin yok zaten..göbeğinden ve belinden giden kilolar kollarındaki kaslara geliyor bu şekilde kilon sabit kalıyor ya da gram bazında artıyor endişelenecek birşey yok sıkı çalışmaya devam..

3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Belim inceliyor diyosun daha ne istiyosun kilo okadar onemli degil aynada degisim varsa

4. berhava12

berhava12 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yağdan verdiğini kiloyu kastan kazanıyorsun ;) Mutlu olmalısın

5. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenmandan önce almak yerine sabah kalkar kalkmaz almanı tavsiye ederim protein tozunu..

6. Express

Express Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    üst gövden büyüyor işte ne güzel :D

7. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler arkadaşlar, aşırı yağlı bir insanım (%25.5 çıktı), elimi göbeğe ve yanlara atınca avuca gelecek cinsten, kiloda düşüş olmasa bile eskiden giyemediğim pantolanları rahat girmeye başladım.
    Programda biraz daha devam ediyim yeniden ölçüm yaptıracağım, yağdan ne kadar gitmiş kas oranım kaç olmuş bende merak ediyorum.
    Hafif hatlarım belli olsun, birde vücudum biraz düzleşsin istiyorum, 30 yaşından sonra artık biraz zor oluyor sanırım ama deneyeceğim, bir süredir gayet istikrarlıyım.

Sayfayı Paylaş