Protein tozunı belli bir süre kullanıp sonra bırakmak???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve myprag tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar.Benim şöyle bir sorum olacak: ağustos başından beri düzenli olarak salona gidiyorum ve yaklaşık 4 ay oldu.Vücutta bayağı bir toparlanma ve ölçülerde iyileşme oldu.Fakat eskiye oranla çok daha yavaş yol alıyorum son 1 aydır ve Protein tozu+amino aside başlamayı düşünüyorum.Aklımı kurcalayan şey şu ki bu supplementleri 4-5 ay kullanıp istediğim vücudu elde ettikten sonra bunları bıraksam(tabiki spora aynen devam) o vücudu koruyabilir miyim aynı şekilde?Yoksa zamanla kaslarda hacim kaybı gibi bir durum söz konusu olur mu?Tecrübeli arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum:)

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Suppleentler mucizevi şeyler değillerdir. Ne çok büyük ilerleme sağlar ne de kesince gerileme. Düzgün beslenme programı ile supplementi kesince gerileme olmaz.

4. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Teşekkür ederim deathlifter.Yalnız bir sorum daha olacak: bugün itibariyle 5lb lik Gold Standart %100 Whey protein ve bir tane de 325 tabletten oluşan amino almış bulunuyorum.Günde 120 gram kadar proteini yediklerimden alıyorum zaten.Peki bu amino + whey protein kombinasyonunu nasıl yapmalıyım?Acaba 1 ay kadar antreman günleri amino kullanıp,1 aydan sonra amino+whey şeklin de mi kullanmalıyım?Ocağın ortasında final sınavlarım da bitecek ve 3 4 haftalık bir tatilim olacak.Acaba o arada mı daha çok kullansam?Acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var.şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş