Protein tozum sütle karıştırdığımda köpürüyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Physiotherapist tarafından 1 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    bunun doğal olduğunu biliyorum.. Shaker kullanarak süt ve protein tozunu karıştırıyorum.. yaklasık 200ml sütle 1 - 1.5 ölçek protein tozu karıştırdığımda yaklaşık 150 ml hacimde köpükte oluşuyor .. köpüğü şuana dek hep döküyorum..

sorum ise köpüğüde tüketmelimiyim? köpükte ne kalmış oluyor? içmeye değermi?

ve daha az köpürmesi için blender mi kullanmalıyım?

şimdiden ço kteşekkür ederim

not: arama yaptım lakin böyle bi konu veya msj bulamadım tam istediğim gibi. bu konuyuda nereye açacağımı bilemedim bende bir yeni başlayanım.

2. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    shakerin ağzını aç köpük iniyo yavas yavas kola gibi basta kopuruo sonra gidio o şeklde iç

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    200 ml süte 1.5 ölçek ( 1 ölçek tahminim 30gr ise ) protein tozu çok fazla. 1 ölçek proteini ortalama 300 ml sıvı ile karıştırılması daha uygundur.

4. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    dediğini düşündüm ama protein tozu çöker diye hiç denemedim denicem.. teşekkürler cvp için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:33 ----------

70cc ölçek ama toz kaç gr ediyor bilmiyorum ..reklam olacak ama muscletech kullanıyorum ve içeriğinde per serving 33 gr yazıyor ve 25 gr protein içeriyor diyor.. şimdi bu 70 cclik ölçekteki toz 33 gr mı bilmiyorum. ama tahmini bi 30gr vardır dediğin gibi ama yoğun değil yaklasık 1.5 olcek koyduğumda normal yani..

cvp için tskr.

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş