Protein Tozu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet arkadaslar,abiler arada bi kaç aylık boslukta olsa 1 seneyi felan devirdim fitnessda. 180 65 kilo civarıyım fakat 5 kilo ile oldukça iyi olcak gibi vücudum. Salonda millet paso protein tozu kullanıyor. Ben açıkcası sıcak değilim ona karsı ama gelişimimde yavaş. Açıkcası hiç ona parada veresim yok. Siz ne dersiniz bu konuda ? Kullanmadan idare edebilirmiyim ? 17 yaşında, dersane,kurs,okulla uğrasan yoğun biriyim. Beslenmeyi de o çercevede olduğu kadar dikkat etmeye çalışıyorumbench_O

2. chucx

chucx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    17 yaşındaysan sınav telaşı falan vardır daha adamakıllı sporunu bıle yapman çok zor boşver hiç gerek yok şuan için boşuna alma , üniversiteye fln yerleşirsen o zmana alırsın hem yemene ıcmenede daha dıkkat edersın yanı proteın tozuyla dewsteklemıs olursun hem haftada gideceğin gün sayısıda belirli olur

enter33 bunu beğendi.
  3. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler ama sporu aksatmıyorum, yani sınav felan pek etkilemiyor. Zaten daha 1 sene var. Fakat protein tozu olmadan gelişme olsa da, az oluyor. Bende metabolizması hızlı, kilo almaya çalışanlardanım. Tavsiyelerinizi de bekliyorum tabiki :)

Sayfayı Paylaş