protein tozu+yulaflı waffle

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve FrenchKiss tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=HU9sbY3A1bo
    burda tarifini vermiş arkadaşlar , görünüşüde oldukça güzele benziyor . Ben waffle aleti olmadığı için henüz denemedim . Tost makinasında nasıl olur ,orda deneyeceğim. O sıktığı pam yemek spreyini araştırdım kalori oranı çok yüksekmiş. Onun yerine karışımın makineye yapışmaması için ne kullanabiliriz . cottage cheese yerinede lor peyniri koyarsak çok fazla tadını değiştireceğini sanmıyorum , tek sorun makineye yapışmadan nasıl yapabiliriz. Meyveli ve vanilyalı tozlarla güzel olabilir ama chocolate protein tozuyla çokmu ağır tat olur bilemiyorum .

mehmetanil ve letsev bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Bir firca araciligi ile zaytinyagi surerseniz yapismaz, ancak sanirim spray yaglar ile ilgili yanlis veya farkli urune baktiniz. Genelde saglikli urunlerdir ancak yaglar ne yazik ki kalori olarak yuksektirler :)

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    yağ spreyleri düşük kalorili olduğundan bbde baya kullanılıyor diye biliyorum neden yüksek olsunki fazla kaloriden kurtarmak ve yapışmamasını sağlamak için üretildi o spreyler :) carrefourda bi ara bu ürün vardı içinde soya yağı içermekteydi.

4. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İlk koydugu sütün icinde yumurta akıda varmı

5. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bu spray yağlardan bulabileceğimiz yer var mı?

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    [​IMG][/url][/IMG]

su sekılde bır bılgıye ulastım markası LOME pişirme spreyi olarak geçiyor ancak nerede satıldıgını hala bulamadım bulunca hemen paylasacagım arkadaslar

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

resım cıkmadı arkadaslar dırek lınk verıyorum

https://f1208.hizliresim.com/10/p/c3k2k.jpg

7. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Cok kalorili olmasi gayet normal yag bu :) Spray olmasi sebebi cok az miktar sikilacak olmasi ve homojenik dagilima imkan vermesi yuzeye. 100 graminda 792, yani 1 gram 8 (ortalama) kalori.Bu da normal yag kalorisi.

Sayfayı Paylaş