Protein Tozu YARDIMI

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozankarabacak tarafından 14 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozankarabacak

ozankarabacak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar gecen sene 7ay body yapmıstım araya yaz girince 3ay ara verdim bu sene ise 3-4 aydır düzenli çalışmaya devam ediyorum. Geçen sene optimum nutrition kullandım. Bu sene de proteine başlama vaktinin geldigini düşünüyorum, BSN Syntha-6 (2290 gr) 5,04 lbs almayı düşünüyorum fiyat bakımından uygun fakat ihtiyaclarımı karsılarmı bilemiyorum,
    Boyum 1.76
    Kilom 64
    kilo almakta zorluk çekiyorum, hocam zor büyüdügümü de söyledi,
    bunlara göre hem fiyat bakımından hemde ihtiyaclarım bakımından önerdiginiz protein markaları nelerdir?
    teşekkürler

2. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    illa alacaksan protein tozu. evet bsn syntha-6 iyi bence. ektomorf bi yapın varsa tüketebiliyorsan bol karbonhidrat tüket tabi . tüket dedik diye abanma hemen aldığın kaloriyi yavaş yavaş artır. ne yiyorsan % 10 ekle mesela 3 4 haftada böyle böyle gidebilirsin bnce. maddi durumun iyiyse . gainerlardan birini al derim. ama yanlış kullanımlarında bel bölgesini yağlandırıyor dikkatli olmak lazım. ne yapıyorsan yap once azdan başla suplement kullanımına sonra dozajı artırırsın yavaştan. çünkü yüklenirsen en başta metabolizma kabul etmiyor. paranın bi kısmı çöpe gitmiş oluyor. hem hiç bişey bi anda olmadığı gibi metabolizmada oyle hemen alısmaz beslenme düzenine. benim deneyimlerim bunlar..

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bsn syhntha iyidir ama gainerde alabilirsin kilo almak için

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler-f36.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş