Protein Tozu (Whey Zone)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ismailqwe tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ismailqwe

ismailqwe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Resimde Gördüğünüz gibi 3lü Set halinde getiriyorlar ben 17 yaşındayım 2.5 aydır body yapıyorum haftada 4 gün gidiyorum 58 kiloyum 1.72 boyundayım biraz zayıfım ama göstermiyorum herneyse orjinal bi sitede dolaşırken bu ürünü buldum sizce iyimidir fiyatı 179 tl kullanan arkadaşlar yazabilirlermi fazla bi bilgim yok hem kilo almak istiyorum hemde günlük protein ihtiyacımı alamıyorum buda tozun içindeki değerler ben pek anlamıyorum sizce oranlar nasıl[​IMG]

Son düzenleme: 21 Şubat 2016
  2. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Karbosu çok yüksek bunun. Proteyin niyetine aldıysan alma bence. Protein oranı daha yüksek tozlardan al bence.

3. ismailqwe

ismailqwe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben çok araştırıyorum ama elde bişey yok 180 tl var sadece protein tozu almak istiyorum

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Daha 2.5 alıkken supplement almanı tavsiye etmiyorum.En azından 6-8 ay geçmesini beklemeni tavsiye ederim paranı onun yerine tavuğa,ete,bulgura,yulafa vb. vermen senin için çok daha iyi olur.Supplementler beklediğin gibi fayda sağlamıyor.

5. osmangazi1248

osmangazi1248 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kesinlikle tavuk yumurta yulaf gibi kaliteli besinlere para yatirmani tavsiye ederim. Ilerde alırsın tozu. Simdi alsan bile yüzde 10 etki falan görürsün. Vücut antrenmanlarin hakkını versin öyle al derim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş