protein tozu ve yemek ile öneride yardımcı olursanız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve şahin izgi tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    herkese merhaba arkaşlar spora geri dönüş yaptım 5 aylık bir süreden sonra :D
    1.5 yıl önce 100 kg idim 6 ayda 60 düşdüm 6 aydan sonra 2 ay spora ara vermek zorunda kaldım durumlardan dolayı sonra geri başladım 4 ay agırlık çalışdım kardiyo fazla girmedim protein tozu kullanmadım ve spora başlarkende arkadaşımla başladık kendisi protein tozu kullnıyodu ve diyetine benim kadar uymuyodu
    ama kendisi 3 ayda felan baklavalar belirgin olmaya başlamışdı ama ben kullanmadıgım için hiç bir etki göremedim göhüsler haric :D diyetimede harfiye uyuyodum
    ve şuanda büyük bir spor salonunda bilgi işlem olarak çalışıyorum spora geri dönüş yapmak istedim ve başlayalı yarın 5 gün olacak bu sefer kesinlikle bende protein tozu kullanmak istiyorum
    önerdiginiz marka ve diyet listesi ne yiyecem ne içecem yasaklar konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim protein tozu için 150 TL bütcem var :D
    ve ve spor saatlerim salıdan cumaya kadar 08:00-09:30 cumartesi pazar off günüm pazarteside 009:00dan 11:00 kadar sizce yemek yeme saatlerim ne olmalı gercekden burdaki insanlara güveniyorum ondan bu konuyu acmak istedim şimdiden yorumlarınız için teşeşkürler :D

2. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ya bu sitenin hitimi düşdü kimse yok yada modlar artık siteyimi sallamıyo bu nedir hocamya en güvendigimiz sitede tırt cıktı şansa bak

3. sthammer

sthammer Guest

Şu forumda 1 sene aktif uye olan birisi en az 10 defa aynı sorulara cevap vermiştir zaten, 10 senelik forum ve bu tip konuların hepsi yazıldı çizildi.. valla site ne yapsın, okuyan araştıran uye profili çoğunlukta değil, bu tip uyeler tırt bence :)

Blonde ve Kalitos bunu beğendi.
  4. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    boş boş neden konuşuyosunki işe yarasaymışsında adam akkılı yorum yapsaydın keşke sitede arama yapdım ama bulamadım ondan konu acdık kimseyi zorlamıyoruz yorum yapın diye

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arama Yapmayan Üyeye Cevap Vermeyin! | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Boş boş konu açiyorsun o kadar gereksiz şeyler sormuşsun ki forumda yüzlerce konu bulabilirsin sorularin hakkinda. Gercekten yardim lazkm olan üyelerin hakkini yiyorsunuz , başliklarini altlara atiyorsunuz.

6. sthammer

sthammer Guest

Forum geneline hakaret ettiğinin farkında degilsin sanırım.. geçen sene açtığın konuyu görmüştüm de kilo verirken sadece yağ ve kas değil beyin hücrelerinden de bir kısmını kaybetmişsin.. Burda kimsenin sana cevap verme zorunluluğu yok, kasaya söyle de paranı iade etsinler.. Ayrıca cümlenin başında yorum yapmadığım için sitem var, sonunda ise kimseyi zorlamiyoruz falan, kardiyoyu çok abartma bak kafa patates olmuş.. :)

Blonde bunu beğendi.
  7. sthammer

sthammer Guest

Zaten sadece arama mevzusu degil yani, ezbere diyet listesi istemek de kural dışı, lakin forum geneline hakaretvari söylemler görünce tepkisiz kalamıyoruz..

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

sthammer bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş