Protein tozu ve shake

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve GamerTR tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. GamerTR

GamerTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Oncelikle forumda yeniyim konuyu yalnış yere actiysam ozur dilerim. 4 5 aydır body ye gidiyorum. Kilo alamama problemim yuzunden en sonu hocami ikna ederek asagidaki protein tozunu aldım. Pek anlamam bu islerden ama kilo aldırır ise kullanmaya devam edeceğim. Her ay atıyorum kilo yüzünden bacak ölçüsü 1 artiyorsa kol 2 düşüyor. Ozetle ilk olarak protein tozu markam iyimidir kilo aldirir mi boşa almadık inşallah ? Ayriyeten antreman oncesi ve sonrası 1 olcek olmak uzere 400 ml suyla karistirarak icmemi önerdi. Aksam da yatmadan once 2 olcek sütle 400 ml sabahta yemekten 1 saat sonra 2 olcek 400 ml süt ile. Bide son olarak o karıştırıcı kutudan var heralde shake adı. Ben direk tozu döküyorum sütü/suyu ekleyerek calkaliyorum ve içiyorum. Icinde bi suzgec var ne ise yarıyor hala anlamadım. Videolarda falan da yok :( sorularim bu kadar di arkadaşlar cevaplarsaniz sevinirim, iyi forumlar

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Şöyle yardımcı olayım sana
    1-Elindeki ürün protein tozu deil gainer bu markayı ilk defa gördüm açıkçası
    2-Protein tozu ve gainerlar tek başlarına kilo aldırmazlar düzenli beslenme,antrenman ve uyku ile kilo alabilirsin.Şahsen ben gainerları gereksiz buluyorum onun yerine düzenli beslenmek daha iyi olur.Hem dahada ucuz ama almışsın kullan faydasını görürsün illa
    3)Akşam yatmadan önce gainer içmeni tavsiye etmem çünkü alıcağın kalori direk sana yağ olarak geri dönebilir.

Başarılar :) (Bide besin değerlerini paylaşırsan sevinirim)

3. GamerTR

GamerTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ise yaraması lazim dostum peder 240 tl verdi :) Okul açılsın sizin onceliginizde falan daha alacaklarım var. Besin degerleri şu şekilde

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    protein oranı çok düşük sadece bunun yerine dymatize super mass gainer daha faydalı olabilirdi.

5. GamerTR

GamerTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi ya. Keske almadan once size bi sorsaydım. Is okul gereği birak 8 öğünü 3 öğünü zor diyorum. Insallah bu ay bi etkisi olur :(

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    sen günlük protein ihtiyacını karşılarsan faydası olur zaten sıkıntı yaratma :)

7. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ürünü bir kere almış olmuşsun bundan sonra pişmanlık duymana gerek yok. tabiki farklı markalar daha çok biliniyo olabilir fakat bakarsın bu markanın etkisi sende daha fazla görünür onun için kullanmana bak markayı o kadar takıntı etmene gerek yok aldıktan sonra

8. Ata Surhan Toprakkaya

Ata Surhan Toprakkaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Can sıkmaya gerek yok , deneyip öğreniceksin

Sayfayı Paylaş