Protein tozu ve süt karışımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nikee tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nikee

nikee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merak ettiğim bir şey var , ben protein kabını yanımda taşıyamadığım için spordan sonra hazırlayamıyorum , evde sütle karıştırıp götürüyorum ve idman sonrası içiyorum.ve tabi ki hazırlamamla içmem arasında idman+yol vs ile geçen zaman yaklaşık 2 saat ,, şimdi sorum şu : benim bunu 2 saat önceden hazırlamam bir sorun teşkil eder mi , yani bir bozulma veya kayıp olur mu ? (sıcakta durmuyor , kapalı , nemsiz ortam ve soğuk sayılır )

2. gundelfingen

gundelfingen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sıcak olmadığı sürece bir şey olmaz.Hoş sıcak olsa da 2 saatte bir şey olacağını düşünmüyorum.Süt bozulur belki

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu konuyu forumda tartıstık bence yapman gereken bunu sutle degılde suyla hazırlaman hem emılım ıcın hemde sutun bozulma rıskı olmaz

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    whey protein in amacı vucut tarafından çabuk emilmesi süt bu süreyi uzatır onuniçin suyle içmelisin

5. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    2 saat içinde hiçbirşey olmaz suyla da sütle de..ancak bir gün bekletmiştim bi keresinde içilmicek kadar kötü olmuştu

6. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    378
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bende birkeresinde protein tozunu karıştırdığım kabı yıkamayı unutmuştum ertesi gün bir baktım pembe olan protein tozu kalıntıları sarıya dönüşmüş ve kokusuda acayip iğenç olmuştu..

Sayfayı Paylaş