Protein tozu ve Pro Gainer kullanım sorunu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve beton tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. beton

beton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    herkese iyi bayramlar,

değerli ustalar, ramazanda verdiğim uzun bir aradan sonra bugün spora tekrar başlayacam inşaallah. ancak beslenme konusunda önemli sorunum var. bu konuda forumda yeterince bilgi bulamadığım için konu açmak zorunda kaldım.

şimdi ben zayif olduğum için Pro Gainer kullanıyorum. birde Animal Nitro aldım onu kullanacam. spordan hemen sonra Pro Gainer protein tozunumu kullanmam lazım yoksa Animal nitroyumu? Nitro'nun kullanım şeklinde şöyle diyor:

Dayanıklılık spor ve antrenmanlarından 30 dakika sonra 1 paket alınız. Daha iyi sonuçlara ulaşmak için günde toplam iki paket, birisi antrenmandan hemen önce, diğeri 30 dakika sonra olmak üzere iki servis kullanınız. Eğer antrenman sonrası protein tozu kullanıyorsanız Animal Nitro'yu protein tozunu içtikten 45 dakika kadar sonra alınız. Animal Nitro'yu boş mideye 250 ml üzüm suyu veya başka bir meyve suyu ile almanızı tavsiye ederiz.

eğer antremandan hemen sonra protein tozu alıp Nitroyu 45 dakika sonra kullanacaksam boş mideye alamam. çünkü antremandan yarım saat sonra yemek yemem lazım. bu iki üründen en iyi verim almam için tam olarak hangi şekilde kullanmam lazım? teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş