Protein tozu ve Performans Artırıcıyı Aynı anda kullanmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aareaa1 tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar.Foruma yeni üye oldum. 21 yaşındayım.11 yaşından beri düzenli olarak, 16 yaşımdan beride profesyonel olarak basketbol oynuyorum. aralıklı, aralıksız net 2 yıl body geçmişim var.1.88 boyda 78 kilodayım.Vücudum zayıf görünüyor ama kemik yapım çok güçlü.Kas yok ama çevremdeki benden iri, kilolu çoğu (hantal adamlar değil ,body,spor yapan kişiler) insandan daha güçlüyüm.vücudum çok çevik, hiç zıplama programı çalışmadan 110 cm zıplıyordum.

Bunları anlattım çünkü başlıktaki soracagım sorunun, vücudumun bu ikisini kaldırmasıyla ilgili vereceğiniz cevapla ilgili.

Bende Optimum whey %100 gold standart var.hepsiburada'dan sipariş etmiştim. geldi. daha kullanmadım

Aldıktan sonra bu forumun Performans arttırıcılar bölümüne girdim ve en hit 2 konuyu açtım

1.si : / SuperPump 250 800 GR

2.si : /BSN NO-Xplode

Yorumlara baktım ve yorumlayanlar gerçekten işe yaradıgını söylediler.
    Bende bu performans arttırıcalardan almaya karar verdim fakat elimde Optimum whey %100 gold standart var.

1.Bu ikisini (Optimumu ve yazdıgım 2 performans arttırıclardan birini) aynı anda kullansam bir zararı olur mu?
    2.zararı olursa, optimum mu iyi,bu iki performans arttırıcıdan biri mi iyi(para sorun degil daha iyi etki göstericekse onu alabilirim)

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

2. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    daha önce bir spor geçmişin olmuş ikisinide aynı anda kullanmanın herhangi bir sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. birinden birini seçmeliyim demişsin. protein tozu kesinlikle kullanmalısın bence. tabi sadece supplamentlerle olacak iş değil güzel bi beslenme programı ve spor programı da yapman gerekiyor bunuda es geçme. herkesin dediği gibi öncelik beslenme spor dinlenme dir geriye kalanı supplament desteğidir. protein tozu seçimin bence güzel performans arttırıcı konusuna gelirsen '' usplabs jack3d '' da alternatiflerin arasına eklemelisin bence. kullanıcı yorumları gayet olumlu bodybuilding. de de ilk 4.sırada

NacHo bunu beğendi.
  3. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki nsıl bir düzenle kullanmalıyım bu ikisini

4. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncel arkadaşlar.

bu ikisini nasıl bir düzenle kullanmalıyım

5. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    spordan 45dk önce performans arttırıcı alabilirsin. spordan 45dk sonrada protein tozu alabilirsin bu şekilde ayarlayabilirsin. gün içerisinde daha fazla kullanıp kullanmamak sana kalmış.

Sayfayı Paylaş