protein tozu ve egzama

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve trail_blazerr tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trail_blazerr
    Offline

    trail_blazerr Üye

    Katılım:
    2 Ocak 2012
    Mesajlar:
    24
    Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar 2 senelik vücut geliştirme ve feetness geçmişim var...son 3 aydır protein tozu kullanıyorm antrenmandan önce ve sonra ama son 3 haftadır sabah antrenmandan önce ve antrenmandan sonra kullanıyorum...yani kullanımı çoğalttım ama aslında çokda abartı değil normal bir kullanım...ama wücudumda egzema çıkmaya başladı doktora gittim bir çok nedeni olabileceğini söyledi...karaciğerle alakalı olduğunu da söyledi bende direkt olayı protein tozuna vurdm bundan sonra kullanımı sabah ve antrenmandan sonra olarak sınırlandırıcam belkide karaciğerim fazla yoruldu...herneyse sormak istediğim böyle bir şikayeti olan varmı vücudunda alerji egzema gibi belirtiler gören hisseden var mı paylaşırsanız sevirim cevaplar için şimdiden teşekkürler?
     
  2. Reddie
    Offline

    Reddie Üye

    Katılım:
    8 Ekim 2005
    Mesajlar:
    1.213
    Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    boyle yan etkiler yaptigi dogrudur. egzamayı bilmem ama kaşıntı ve kızarıklık yapar. amatörler icin ideali gunde bir olcek ama idman gunleri iki kullanilabiliyor.
     
    trail_blazerr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş