Protein Tozu ve Aminoasit'in Gastrite etkisi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve FeVeR1990 tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen konu hakkında iyi bilgi sahibi olmayanlar yazmasin lütfen

Sorum şudur Bende Gastrit var orta seviye

Amino Aist ve Protein tozu kullanmak istiyorum Bu gastritimi olumsuz yönde etkilermi etkilerse hangi kosullarda etkiler etkilemiyorsa nasıl kullanmalayım

1 gün kullandım 6 amino ve protein tozu pek bir değişiklik gerçekleşmedi (vucudumda aşırı gaz vb) tabiki bu uzun vadede etkilermi etkilemezmi bilmiyorum yardımlarınız için teşekkürler

2. eserim

eserim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gastiritin varsa doktora görünmelisin Bende de vardı doktor ilaç yazdı 4 haftadır kullanıyorum faydasını gördüm ama ilacı bıraktıktan sonrada aynı etkiyi gösterir mi orası muamma...

3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    1.Gastritin varsa protein tozunu kesinlikle sütle içme.Bu kombine de mide asidin fazlasıyla artıcaktır.Bunu önlemelisin.
    2.Asitlilerden,kafeinlilerden,acı ve baharattan,pişmemiş soğandan,kızartmadan uzak dur.
    3.Yatmadan min. 3 saat önce yemek ye,yani yemek yiyip uzanma.
    4.Sütü ve suyu ne soğuk ne de sıcak iç.
    5.Kabız olmamaya özen göster.Sebze yemeye gayret et.
    ve bu önerilerden sonra saadete geleyim,
    Sadece supplement kullanımında dikkat etme,eğer tüm gün yediklerine içtiklerine dikkat edersen protein tozu hiçbir şekilde mideni rahatsız etmicektir.Belki şişkinlik yapar ama azcık yürü tamam.
    Geçmiş olsun.

Salash bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş