Protein tozu + Tribulus önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mdogan tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mdogan

mdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar Merhaba,

32 yaşındayım. 2 seneye yakındır spor salonuna gidiyorum. boyum 168 kilom 56.

spora başladığım zaman 53 kiloydum ve 58 kiloya kadar çıkmıştım ancak 1 ay kadar önce hasta oldum ve kilom yeniden 55 e kadar geriledi.

Tribulus denemek istiyorum ve aynı zamanda Protein tozum bitti. Bu nedenle arayış içine girdim. daha önce protein tozu olarak weider, muscletech, beef kullandım. Şuan Creatin de kullanıyorum.

- Protein Tozu ve Tribulus tavsiyeniz nedir?
    - Glutamin de kullanmalımıyım aynı zamanda?

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Whey Casein Creatine Multivitamin yeterli bence.

Bütçe belirtirseniz alternatif ürünleri yazabilirim .

3. mdogan

mdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bütçe olarak çok yüksek rakamlar olsun istemiyorum. protein tozları ortalama 150 tl ve üzeri civarında. poff şişmek yerine kaslanmak istiyorum. + karın kaslarımı belirginleştirmek istiyorum. alınan her ürün bir aylık olmuyor sanırım. ben creatin almıştım hala yarısı duruyor yani bir aydan fazla gidiyor. ama ben öyle bi performans göremedim kullandığımdan. belkide bende beklenen etkiyi göstermemiştir.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Bence siz cok sey bekliyorsunuz, bunlar sadece ek besin doping vs degiller. Ayrica poff sismek diye bir sey yok kasin hacim almasi var. Kimse sismiyor anlayacaginiz.

5. mdogan

mdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    yandaki fotoğraf sizinse eğer siz mesela şişmiş durmuyorsunuz. sanırım anlatamadım. ama olmasını istediğim vücut tipi sizinki gibi. öyle söyleyim kısaca.

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Brhmcr nin avatarı kendi fotoğrafı yorum yapmak bana düşmez ancak kendisi çok sabırlı ve çok disiplinlidir ve senelerin emeği vardır vücüdunda birden olmuyor.

7. mdogan

mdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bende de istek sabır olmasa 2 sene devam etmezdim. zaman zaman sıkıldığım oldu ama yinede o zamanlar bile gittim. artık alışkanlık oldu. gitmediğim zaman huzursuz oluyorum. sanırım program ve beslenme konusunda eksiğim var. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz peki.

Sayfayı Paylaş