protein tozu topraklanma sorunu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve caporedattore tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. caporedattore

caporedattore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar geçen hafta syntha 6 aldım ürün hakkındaki yorumlara baktım bir arkadaş dibinde topraklanma oluyorsa içinde protein tozundan başka birşeyler karıştırmışlardır dedi . 0.5 litrelik su şişesinde karıştırıyorum ve dibinde yuvarlak toplar kalıyor tadı biraz ekşimsi o topların tozu salondan aldım bu arada sizce sahte olma olasılığı nedir

2. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bende bugun ON whey aldım kapagını açtıgımda topaklanmalar vardı.Bende anlamadım gitti.Ürün Sahtemi degilmi diye düşünüyorum fakat sanmıyorum.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi çok tuhaf ne syntha 6 ne on ikisini de biliyorum on yi ben kullandım syntha 6 yı arkadasım kullanıyor aynı odadayız kesinlikle topaklanma olmamalıydı bi yerde bişeyler var bence ama camur atmayayım Allah bilir...

4. caporedattore

caporedattore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    peki sahte olup olmadığını anlamanın başka bir yolu varmı ? ben biraz anlatayım tozu dikkat çeken özelliği varmı söylersiniz . yoğun bi tadı var yağlı gibi .karıştırdığım kabı yıkamamıştım ilk gün 1-2 gün sonra baktım acımsı berbat bi koku vardı. karıştırdıktan sonra dibinde her zaman küçük toplar kalıyor tadı ekşimsi oluyo o topların. kutunun kapağını açtığımda biraz kötü bir koku geliyor ama öyle abartılı bir koku değil değişik biraz. kutuyu ilk açtığımda kapağın altında sert bir kağıt vardı . ambalajın üstünde ingilizce değerler yazıyor diğer tarafındada onun türkçesi var . kabından anlayabilecğimizi pek sanmıyorum yapan adam en iyi onu yapar ama yinede yazayım dedim.

5. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    buyuk ihtimalle beklediği yerden kaynaklı bir sorundur sahtelik değilde.

6. kazaam

kazaam Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    tozu neyle karıştıroyorsan: sıvıyı önce koy sonra proteini koy yine topaklama oluyormu ?

7. caporedattore

caporedattore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    normalde tozun içinde bir ölçekte 3-5 tane top oluyor onlarda ne anlamadım onlar karışmıyor diyeceğim ama bir ölçekte o kadar yok dediğim gibi en fazla 3-5 tane ama karıştırınca dibinde 10-15 tane oluyor. suyla karıştırıyorum önce suyu koyuyorum tozda odamda duruyor

Sayfayı Paylaş