Protein Tozu Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve olmaz213 tarafından 5 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. olmaz213

olmaz213 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar protein tozu almayı düşünüyorum daha önceden whey gold standart kullandım ve çok memnun kaldım fakat başka bir protein tozu kullanmayı düşünüyorum alternatifleri aşağıya yazacağım

Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein
    Universal Nutrition Ultra Whey Pro
    MuscleTech Nitro Tech Hardcore
    MuscleTech Whey Protein Hardcore
    QNT Whey Protein
    GNC ProPerformance 100% Whey Protein
    GNC ProPerformance PP AMP Wheybolic 60
    Gaspari Nutrition MyoFusion Protein

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bence muscle pharm combat powder(yeni kutulu olanı),nutrex muscle infusion black veya bsn syntha 6 .3 ünden birini düsün

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    YANINDA başka bi ürün kullanmıyacaksan muscle tech nitro tech sanırım daha kapsamlı bi ürün oldgndan daha iyi fayda görürsün kanaatindeyim

gerçi nitro tech i öve öve bitiremiyorlar diye 1 kutu bitirdim bişey anlamadm smdi 2. kutuda bitsin bakcam bendemi bi gariplik var bildigimz protein tozu :) nerdeyse streoid etkisi yaşadığını söleyince millet bizde tereddüte düşüoruz :D

gaspari myofisuon şu ana kdr beni en tatmin eden toz oldu bunu da yazayım

4. olmaz213

olmaz213 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Malesef sadece yukardaki alternatifler arasından seçme şansım var
    Bende nitro tech diye düşünmüştüm ilk başta fakat fiyatı çok fazla tereddütteyim

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    nitrotech i övmek mi steroid etkisi mi?mhahahah:Dcok komiksin:Dsu forumda nitrotech sayfasını oku bakayım kullananların cogu balon oldugunu tadının ne kadar kötü oldugunu zor karıstıgını cok köpürdügünü söylüyor neresi iyi muschletech firmasının balon reklam firma oldugunu bilmeyen bi sen varsın sanırım birkac ürünü dısında cogu ürünü ise yaramaz.celltech nano vapor gibi ürünlerin sayfalarını da okursanız cogu kisi hic memnun degil.ki sunu acıkca söyleyeyim protein tozunda altıncı kutumdayım 2. kutum nitrotech di simdiye kadar kullandıgım en dandik adi protein tozuydu bunu hic unutmuyorum strawberry milkshake olan hem suyla bile acayip köpürüyodu 5 dk 10 dk resmen köpük inmesini bekliyordum,tadı o kadar su ,süt eklememe ragmen puding gibi oluyordu 20 kullanımdan sonra da zar zor sırf param çöpe gitmesin diye içtim o protein tozu faciasından beri bu markaya cok kötü bakıyorum optimumdan sonra nitrotech mercedesden serce ye binmek gibi oldu ...

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    hakankabaoglu,

mp combat powder'i neden öneriyorsun? içerik olarak benzer ürün anlamında gaspari myfusion ve bsn syntha six daha iyi değil mi? (bsn ve mp ürünleri arasındayım, o yüzden soruyorum)

ps: gerçi "veya" ifadesini kullanmışsın. o zaman şöyle sorayım, gaspari myfusion combat powder'den daha iyi bir ürün değil mi içerik olarak?

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
  7. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    MusclePharm Combat yeni ambalajlıların MUZ aromalısını şiddetle öneriyorum...
    Tat: 10 üzerinden 10
    Etki: 10 üzerinden 9.2

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinin içeriği birbirine cok yakın fakat amerikada myofusion artık satılmıyor onun yerine probiotic series ve intrapro var.Türkiyede satılan myofusion la combat nerdeyse içerik olarak aynı fakat kullananların yorumlarına bakarsak combat kullananlar genelde daha memnunlar yabancı siteleri ve bodybuilding.com daki yorumları okursan combat daha iyi diyorlar etki bakımından ki marka olarak da muscle pharm gaspariden daha iyi bi marka şahsi fikrim ürünleri de cok kaliteli.Tabi bu benim şahsi görüşüm tercih yine sizindir

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş