Protein tozu tavsiyesi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Esraaaaaaaa tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Esraaaaaaaa

Esraaaaaaaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Turkey
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım. Bir konuda yönlendirmenize ihtiyacım var. 8 aydır haftada en az 4 gün kardiyo ve kas grubu antremanları yapıyorum. Tiroid hastasıyım vücudum yağlanmaya müsait ama spora başladığımdan beri metabolizmam biraz düzeldi. 2 aydır da beslenmeme dikkat ediyorum tavuk makarna yemeğimi kendim götürüyorum dışardaysam gün boyu yanımda. Yağ oranım %18 şimdi spor işini baya bir ciddiye almaya başladım. Şimdi şöyle bir tavsiyeye ihtiyacım var. Yağ yapmadan kas kütlemi arttıracak kilo vermemi etkilemeyecek helal süt emmişinden bir supplement tavsiyesi verebilir misiniz bana?

2. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dymatize iso 100 önerebilirim yada diğer izole protein tozlarına göz atabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. DarkDeath

DarkDeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Fiyatı ve servis sayısı göz önüne aldığımızda Ultimate ve Optimum alabilirsiniz. Bir kaç güvenilir sitede hafta sonu kampanyaları var ordan daha uyguna alabilirsiniz.

4. Esraaaaaaaa

Esraaaaaaaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Turkey
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Peki gün aşırı yapmaktayım ben antremanlarımı off günümde de kullanmalı mıyım? Bir de aroma konusunda baktığım sitelerin hiç birinde çikolata dışında aroması yok dymatize'nin çikolata seven bir insan değilim bayar diye korkuyorum. O sebepten optimum muz aromalı daha uygun olur diye düşünüyorum. Aroması o kadar baskın mı buna takılmamalı mıyım bir de? Fazla soruyorum galiba ama ilk kez kullanacağından fazla bilgisizim Teşekkür ederim bekliyorum tavsiyelerinizi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Merhabalar Esra Hanım,
    Öncelikli olarak troid rahatsızlığınıza değinmişsiniz, bu durum kilo artışı için temel oluşturan bir rahatsızlıktır. Dolayısıyla supplement kullanımında her zaman belirttiğimiz gibi herhangi bir rahatsızlık durumunda bir spor hekimine danışmanız ve bu doğrultuta supplement kullanmanız daha uygun olacaktır.

İyi günler dileriz.

Sayfayı Paylaş