Protein tozu saça zarar verirmi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve thekinger tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    isteyen inanır isteyen inanmaz internette bile bu konularla ilgili birçok makale varken safsatayı yapan sensin
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Kasım 2014 ---
    ayrıca bcaa alıp spor yapmak testesteronu artırır bu açık ve net bunu yaz her yerde sitelerde çıkar sana bir kolaylık daha testesteron artışı saç dökülmesini tetikler mi de bunu yaz google amcaya cevapları bi güzel oku

2. impassionedsailor

impassionedsailor Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Protein tozu zararlimi tartışması asla bitmez ve bitmeyecek .gercekten bu para Kazandıran bi sektör iyi paralar kazanıyor insanlar bu işten ve firmaların kendi ürünleri daha iyi satmaları icin içine bazi katkı maddeleri koydukları ve gercekten daha iyi geliştirdikleri ama bunların Zararlı maddeler oldukları duydum. Ben şahsen kullanmıyorum sağlıklı bi vücutu herzaman kaslı bir Vücuta tercih etmişimdir

3. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Aman bacak calismayin, testosteronu arttirir, saclariniz dokulur :((

egemennn bunu beğendi.
  4. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    mkaya, Balboa7, Created By Loss ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
  6. Wimc

Wimc Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    et testo yu yükseltmez? şakamısın sen? yağların hormonlar üzerindeki etkisini araştır ''diyetisyen'' bey

7. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Geçenlerde de bir arkadaş çıktı yaşamaktan zevk almıyorum intihar edeceğim falan diye, o kadar insan mesaj yazdı, birçoğu iyiniyetle kendi yaşam hikayelerini anlattı,nasihat verdi; ama gelin görün ki arkadaşın yalan söylediği ortaya çıktı. Forumun bilmem kaçıncı maddesine girer bilmiyorum ama bu tip maksatlı başlıklar açarak insanları yanıltan, belki "kendilerince" insanlarla alay eden bu tip üyelere adminlerin artık bir yaptırım uygulamasını bekliyorum.

Balboa7 ve egemennn bunu beğendi.
  8. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    adminnn beğğğğğ nerdesiniz
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Kasım 2014 ---
    .:)

9. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Biz kel amelelere bir diyetisyenlik öğrencisi olarak bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz sırma saçlı güzel kardeşim. Ben de bir avukat olarak, yazdığınız hakaretlerle ilgili biraz bilgi vereyim. 5237 s. Türk Ceza Kanunu'nun 125. Maddesi der ki: " Madde 125 - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ... veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir.....Hakaretin alenen işlenmesi halinde ceza altıda biri oranında artırılır" Ayrıca suçu 1'den fazla kişiye karşı işlediğinden, aynı kanunun 43. Maddesi gereğince alacağın ceza 1/4'ten 3/4'üne kadar arttırılacak....Pazartesi ilk işim gidip bu mesajlarınla seni savcılığa şikayet etmek olacak...İnşallah alacağın cezayı da burada ibret olsun diye tüm "kel,amele,cahil "kardeşlerimle ve büyüklerimle paylaşacam

egemennn bunu beğendi.
  10. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Şimdi sen istersen kendi kendine sövmeye devam et de burada, alacağın ceza artsın...Hadi selametle

Murat-18 ve egemennn bunu beğendi.
  11. Delteo

Delteo Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Selamlar,

Daha testosteron yazmayı bilmeyenler bize burada hormon dersi verir olmuşlar! Üzüldüğüm tek şey, ben henüz rezil etmeye fırsat bulamadan vatandaşı rezil etmiş olmaları.

Protein tozu saçınızı dökmez. Hurafelere inanmayınız. Sevgiler.

Murat-18, egemennn ve Shadow15 bunu beğendi.
  12. Ysf_Dnc

Ysf_Dnc Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kayseri
    Adam dün forum üyelerinden protein dilenen bir öğrenci bugün diyetisyen aynı zamanda makine mühendisi. Sanırım ben protein alamadım kimse de almasın psikolojisinde. Neyse ki forumda yeterince bilgili arkadaşlar var da bunların niyetleri hemen çıkıyor ortaya.

iPhone'den Tapatalk aracılığıyla gönderildi

13. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    ağzı olan konuşmuş yaw o zaman arnold nasıl kel kalmadı ? adam gerek gelişme döneminde gerek geliştikten sonra tozda kullandı steroidde kullandı
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Kasım 2014 ---
    ağzı olan konuşmuş yaw o zaman arnold nasıl kel kalmadı ? adam gerek gelişme döneminde gerek geliştikten sonra tozda kullandı steroidde kullandı
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Kasım 2014 ---
    hey Allahım ya bizde ciddiye alıp yorum attık. dostum senin dökülme herhalde ırsi ve başlamış sende protein tozuna bağlamışsın gibi geliyor. yoksa bunu kullanlarda kel kalması gerekiyor. örneklem büyüklüğü artarsa bilemem ama 1 2 kişi sanki psikolojik gibi geldi bana.

Sayfayı Paylaş