protein tozu olarak ne önerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karambol08 tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Abiler 3.5 aydır body yapıyorum hergün düzenli tavyk falan yiyorum ama hergün tavuğu hazırlamak falan birhayli zor oluyor ve enerji alamıyorum tavuktan antrenman sırasındada güçsüz kalıyorum proteib tozu alıcam 160 tl param var maksimum 180e kadar çikabilirim bunu aldıktan sonrs tavuğu azaltıcam daha az yiyicen bıktım tavuktan etten artık 18 yaşındayım harçlıklarımla alıcam 180 tlye kadar bütçem var kaliteli güzel bi protein ne önerirsiniz düzenli kullanıcam sürekli alıcan bitince netten baktım birazda pek anlamadığım için besin degerlerinden bi sorayim dedim bsn syntha nasıl sizce fiyatıda uygun hem 160 tl civari ama karbosuda yüksekmiş galiba bide ben kilo olaraj zayifin 1.78 63 kilodayım karbosununda yüksek olması benim için iyi deģilmi sizin önerilerini nedir

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Protein tozu alınca hem performans hemde gelişim anlamında daha iyi olacağını sanma, bu doping değildir ve asla yemeğin yerini tutmaz.
    3.5 ay oldu diyorsun, daha yolun başındasın yemek hazırlamak şimdiden zor geliyorsa ilerde tüm öğünlerini protein tozuyla mı geçiştireceksin? 10 larca kilo toz kullanmış biri olarak söylüyorum alınca daha fazla gelişmeyeceksin ama param var illa alıcam diyorsan okumanı tavsiye ederim.
    http://www.bodyforumtr.com/threads/supplement-tezgahı.54987/

3. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Yok hocam yemekle kiyaslamiyorum günde yarim kilo tavuk yiyorum 250 gram ögleyin 250 gram akşam bu agır geliyor gerçekten hazirlamak sorun degil yemek yapmayida seviyorum sen beni yanlış anladın tamamen ögünleri 100 grama 150 grama düşürücem yediğimden zevk almak istiyorum o proteini karşıalmak için kendimi tika basa doldurmak istemiyorum

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu çok tartışılan bir konu yani kilox2 protein, forumda bununla ilgili yazılarda bulabilirsin, natural bir sporcunun kilox1.2 protein almasının yeterli olduğu kanısındayım ben ama, çoğu kişinin artık beynine özellikle supplement endüstrisi tarafından yerleştirilmiş kilo başına 2 hatta 3,4 gr protein. Kendimden örnek vermem gerekirse kilox2 den 1.2 ye geçtiğimde hiçbir gerileme olmadı gelişimde o yüzden eğer naturalsen sürekli protein hesabı yapıp strese sokma kendini, vücudun gelişeceği varsa gelişecektir yoksa kilox4 te alsan fayda etmez, sen sağlıklı beslenmene bak, başarılar.

Sayfayı Paylaş