Protein tozu mu ? Yoksa Glutamin ve Tavuk ikilisi mi ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Hangisini yapayım

1. Glutamin al tavuğa yüklen

100,0%
  2. Protein tozu al

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar bi süre once gold whey im bitti ve definasyon diyetine girdim ( low carb fazla kasmadan) bu süre zarfında tavuk gogusu ile besleniyorum antremandan once varsa 500 grama yakın antremandan sonra 500 gram tuketıyorum antreman yapmadıgım gunler imkanım varsa yarım kılo yıyıorum yoksa yumurta ile karşılamaya calısıyorum proteınımı herneyse size sorum olacak öğrenciyiz paramız yok oksijenle beslenıyoruz o derece antremandan sonra kaslarda kucuk yırtılmalar oluyo whey lazım onun ıcın neyse şimdi ilk sorum

Dolar uçtu bildiginiz gibi zamanında 180 liraya aldıgım gold wheyı 205 veya 230 a satanlar var durumum yok onu almaya bunu gordum besin içerikleri gayet iyi gozukuyor

http://www.******.com.tr/Protein-tozu/whey-protein/ultimate-nutrition-prostar-whey-protein-mocha = Link gozukmez ise prostar whey protein besin degerlerine bakabılırsınız 179 tl

Yada glutamine alıp tavuga mı yuklensem

http://www.n11.com/musclepharm-glut...1?cid=604001&gclid=CKLg5Z-u4sQCFVMatAodxBYATg

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    profil fotoğrafında ki sensin sanırım, vücud gayet iyi toz falan kullanma eğer amacın büyümek ise beslenmeni arttır ek takviye istiyorsan kreatin al veyahut kreatin kullanmıcaksan bcaa alabilirsin

3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Profildeki benim ama o zamanlar adam akilli spor yapmiyodum salona bile baslamamistim o zaman 9 ay falan gecti o fotonun ustunden

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Wheyin öncelik sırası glutamini geçer benim gözümde.
    Whey+Beslenme kesinlikle...

5. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    İste sadece wheye para verirsem paraya sıkışabilirim tavuk alamayabilirim

6. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Glutamine de alsan, protein de alsan, hatta steroid çaksan da, hicbiri doğal besinin ikamesi olamaz. Tavuksuz, peynir, süt, yulaf, balık olmadan zor.
    Saydiklarin dogalin yerine gecmemeli. Takviye olmali. Ona gore karar vermelisin.

doxux ve Mustimusti bunu beğendi.
  7. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Sabah yumurta tozu,oglen complex whey,ara ogunlerde hidrolize whey,aksam beef protein tozu,yatmadan casein tozu iciyorum.sizce arada bir tavuk yada balik yemelimiyim?
    Yakin zamanda bu tarz basliklarda acilabilir bu gidisle...

doxux ve maietnigri bunu beğendi.
  8. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok yanlis anladiniz hicbizaman supplementler ana ogun yerine gecmez adi ustunde destekcidir tavuk alabilirim wheyde ama sadece whey almak yerine bcaa glutamin casein almalimiyim diye sormak istedim

9. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bende öğrenciyim seninle aynı durumdayım ben şöyle bir şey yapıyorum glutamine + tavuk göğüsü tüketmelisin eğer whey alıp tavuk ve kaliteli karbonhidrat ihtiyacını karşılayamazsan kas yıkımı kaçınılmaz olur whey ekstra besin olmadan pek yararlı olmuyor vücut için bununlar ilgili araştırmalarda bulunmakta yinede istersen biraz daha araştırabilirsin. Benim tavsiyem kuru yemiş tüketimini arttır maliyeti de ucuz hem hemde vücuda çoğu kimyasal ortamlarda üretilen takviyelerden daha yararlı bitkisel protein yönüylede oldukça zengin 100gr leblebi tüketirsen 20gr protein 4gr yağ 50gr karbonhidrat alırsın maliyeti 2tl ve günlük kilon başına 2,5 gr protein almalısın tabi bu protein hayvansal olmalı bitkisel proteini ekstra olarak tüketmelisin aşırı protein tüketiminde fazlası yağ olur insan nekadar çok antreman yaparsa yapsın günlük vücudun harcıyabiliceği belli bir miktar var umarım işine yarar :D

Sayfayı Paylaş