Protein tozu mu ? Kilo aldırıcı mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PainKilleR tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba bodye yeni başladım kilom çok düşük 51 kiloydum 57 kiloya ulaştım 4 haftada falan boyum 1.76 kötü bir durum. bu nedenle protein yada kilo aldırıcı kullanıcam ama karar veremiyorum ne yapmalıyım protein tozu mu almalıyım yopksa kilo aldırıcılar yeterli olurmu ? bana kilo aldırıcı daha mantıklı geliyor aldıktan 1 ay sonrada amino asit tablet alırım diye düşünüyorum protein tozlarıda çok pahalı geliyor bana. Sizce hangisi pro tein tozu yada kilo aldırıcı diyorsanız markada önerin lütfen. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Faramir bunu beğendi.
  2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "PainKilleR" Ne kadar zamandır VG yapıyorsun?
    Boyuna göre baya zayıfsın bu yüzden Gainer( kilo aldırıcı) kullanman daha mantıklı,
    zaten yeni başladıysan henüz 3-4 ayı doldurmadıysan protein tozunu önermem, Şu an için en mantıklısı Gainer kullanmandır,beslenmeye dikkat et!
    Başarılar...

Son düzenleme: 23 Şubat 2008
    Matt ve PainKilleR bunu beğendi.
  3. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    4 haftadır VG yapıyorum ömrümde ilkdefa kilo almaya başladım a32 banada gainer mantıklı geliyor. teşekkürler ürün önerilerinizide yazarsanız iyi olur.

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Universal- Gain Fast 3001 4.5 kg (155 ytl)Çikolata aromalısı gayet güzel,etkili bir ürün...

All Stars -ZELL TECH 1 kg (60-80 ytl arası) Değerleri yüksek olduğundan 4-5 ölçek koymana gerek kalmıyor günlük 2 ölçek yeterli 1 sabah aç karnına 1'de öğün aralarında yeterli, hazmı kolay...

GNC- WEIGHT GAINER 2.6 kg 70-80 ytl arası, bu ürünün çikolatalı olanında hazmı çok kolay, önerebileceklerim bunlar ,kullanıp etkisini gördüğüm ürünler, seçimi sana kalmış..

Bu arada henüz 1 ay olmuş ürünler için biraz erken değilmi,gerçi sonuçta gainer bu çok fazla sorun yaşanmaz.

Başarılar...

Son düzenleme: 24 Şubat 2008
    PainKilleR bunu beğendi.
  5. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    cevapların için çok teşekkürler josef_1531 bende erken olduğunu düşünüyorum çalıştığım yerdeki hoca ( bu arada belediyenin spor tesisinde çalışıyorum böyle bir imkan sağlanmış herkeze) "protein alabilirsin karbonhidrat göbek yapar zaten kilo alıyorsun protein daha faydalı senin için şuan" demişti şimdi de kafam karıştı. burada da deneyimli kişilerden öğrenmem daha mantıklı olucağı için soruyorum bunlları 1 aydır vg yapıyorum şimdi başlarsam zararı olurmu protein yada gainer yada amino acit lere. teşekkürler.

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    painkiller kardeş suplement kullanımı için biraz daha bekle.
    6 ay geçsin sonra kullanmaya başlarsın.
    Şimdi zaten vücudun gelişmeye tapki veriyor, gelişiyor, b,raz daha sabret çok daha iyi sonuçlar alırsın.
    Bu sporda ilk önce sabretmeyi öğreniceksin gerisi gelir zaten.
    Sen düzenli beslen yumurtanı, tavuğunu,pilavını bol bol ye .

PainKilleR bunu beğendi.
  7. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler doğru söylüyorsun ama bir yandan da normal besin olarak aldığım proteinin az olduğunu düşünüyorum son zamanlarda da kaslarımda fena ağrı var protein tozu belki biraz daha faydalı olur diye düşündüm hoca da çalışmadan sonra alabileceğim taraftarıydı ama yanlışmı ?

8. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Kesinlikle Gainer almalısın protein tozu senin için çok erken hem kilo almak istiyorsan sana çok da fazla yarayacağını sanmam bence gainer al zaten içerisinde makul miktarda proteinde var yediklerine de dikkat eder güzel de beslenirsen baya bi kilo artışı sağlarsın.Gaineri kesinlikle al ben çok faydasını gördüm.

PainKilleR bunu beğendi.
  9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gainer´da Protein yok mu arkadaslar??

PainKilleR bunu beğendi.
  10. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    herkeze teşekkürler gainer a karar verdim sanırım şunu alıcam Universal Nutrition Gain Fast 3001 51 g protein de var içeriğinde ama çabuk biticek göbek çıkmaz umarım:) bu üründen sonra çünkü çalışmama rağmen kilolar belde toplanmaya başladı. tekrar teşekkürler

11. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Ağır kiloyla az tekrar yapman senin açından çok iyi olacaktır.

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Pain icinde proteini oldugunun farkindayim, bilgilendirmek adina soruyu sordum. Diger arkadas protein erken demis...

13. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Biliyorum üstat cevabım geneldi... protein değeri yüksek bir ürünmüş birde o anlamda yazdım
    1 ay sonra gainer alırım ozaman başlamamdan 2,5 ay geçmiş olur daha verimli olur sanırım... çalıştığım salondaki hoca protein için olumlu konuşmuştu ama belediyenin veridiği bir imkan oradaki eğitmenede tam güvenemiyorum açıkçası.. zaten gidiyoruz kendi başımıza takılıyoruz şunu yap bunu yap diyen yok bizde sizin gibi deneyimli arkadaşlara danışarak yardım bulabiliyoruz. tekrar teşekkürler.

Sayfayı Paylaş