protein tozu mu doğallık mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve heveslibodyci tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süt
    muz
    yumurta
    bal
    bebek bisküvsü

Bu karışım protein tozuyla aynı etkiyi yapar mı? hyper_

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Protein tozu adı üstünde sırf proteindir senin verdiğin tarif gainer olmuş nasıl aynı etkiyi bekleyebilirsin ki :)

Birde çiğ yumurta her zaman risklidir ama ben göze alıyorum dersen bu tarif antreman sonrası içilebilir kilo almana yardımcı olucaktır.

heveslibodyci bunu beğendi.
  3. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozunu abartmadıkça bence zararlı etkisini çok aza hatta 0 a indirebilirsin.Mesela her sene kışın bir adet 2.5 kg lık kullanabılırsın belki 2*2.5 kg da olabılır.sonra 8 9 ay hiçbişe kullanmayarak formunu koruyabilirsin.Ben öyle yapıyorum ve senede 1 de karaciğer değerlerimi ölçtürüyorum sıkıntı gözükmemekte.

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli beslenme olmadıktan sonra hiçbir supplement bir işe yaramaz.Supplementler beslenmeyi destekleyici ürünlerdir.Şu an yanımda bulunan weider premium whey paketinin üzerinde yazanları buraya aktarıyorum sanırım en iyi şekilde anlaşılacaktır."Önerilen doz miktarını aşmayın,beslenmeye yardımcıdır,öğün yerine geçmez". Herkese Başarılar.

fiko07 ve heveslibodyci bunu beğendi.
  5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    protein tozunun , bizim yedigimiz meyve sebze ve hatta tavuktan daha dogal olmadiginin bi garantisi yok. Sonucta protein tozu kimyasal bir madde degildir. Peynir alti suyunun ayristirilmasi ile elde edilmistir. Yani hormonlu gdo lu meyve sebzeye de guvenemeyiz.Hele yenilen sosis sucuk tan bahsetmiyorum bile.

En mantiklisi oncelikle iyi bir beslenme duzenidir.Sonrasinda gerekli yerlerde supplement kullanmaktir.Illa protein tozu istemiyorsan o zaman, antreman sonrasinda hemen 300 ila 500 gr arasi steak, veya tavuk gogsu yiyebilirsin, Bu da karsilayacaktir. Ama protein tozu kadar pratik olmayacaktir.

6. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    konu basligi garip olmus anlamiyorum bu protein tozu ve dogallik iliskisini sonucta aldigin testo veya boldenon veya herhangi bir hormon falan degil alt tarafi bi beslenme takviyesi onu kullanmakta dogal vucuttur mucizevi bisey degil eksik protein miktarini tamamlar bu kadar abartmamak lazim proteinle aminoyu kullaninca birden hulk olmuyosun vucudununda asiriya kacilmadigi surece cok az miktarda karacigeri yorar sonucta yedigin gdolu yiyecekler daha buyuk sorunlara bile yol acar zaten supplementlerin yararlarida iyo bir beslenmeyle geliyor yani hersey beslenmede

7. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozu teknık olarak dogal peynır altı suyunu bazı ıslemlerden gecırıp toz halıne getırıyolar.
    Ama soyle bısey yapa bılırsın yıl ıcınde maksımum 6 ay kullanarak cooook az olan hatta olmayan rısklerı mınımal e ındıre bılırsın 1 ay dolu 1 ay bos gıbı...

Sayfayı Paylaş