Protein tozu mu amino asit mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 13 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer sayesinde 13 kilo aldım ve bu kadar yeter.Alt göbek hafif yağlandı.Üst karın kasları gözüküyo ama alt tarafın durumu vahim.Bu yüzden her idman sonrası 20 dk koşuyorum şimdi ben protein tozu mu alyım amino asit mi ? 2 sini aynı anda almam imkanım yok.Salon hocası amino daha iyi olur dedi siz ne diyosunuz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:54 ----------

Bi de protein tozunun yanında hediyeleri var hangisi daha almaya değer?
    https://www.supplementler.com/shop/Protein-Tozlari/Hardline-Nutrition-100-Whey-2-3-kg-KAMPANYA.html

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    bence protein tozu

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yok mu sebebiyle beraber cevap verecek birsi?

4. GöktuğMuammer

GöktuğMuammer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ikisinden birini tercih etmen gerekiyorsa protein tozu derim.
    Amino asitler iyileşme sürecini kisaltir bu konuda proteinden daha iyidir lakin proteininde amino asitlerden oluştuğu düşünülürse suanlik size protein daha iyi fayda sagliyicaktir icinde bcaa(brain chained amino asit) olan bir protein tozu definasyonda ise yarar.

5. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ne definasyondayım ve bulk tam ortası gibi bişe ama az bişe yağ yakmak istiyorum alt karın yağlanmış ama hacimlenmek de istiyorum nasıl olacaksa alt tarafı eritmek için 3 kilo verdim kollar yarım cm küçüldü ama hala alt taraf yağlı.Kolları büyütmek istiyorum.

6. GöktuğMuammer

GöktuğMuammer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo verip hacim yapmak zıt seyler ancak yagsiz kas kütlesi almak için beslenmenizi o yone çevirirsiniz buda bazal metabolizma hızınızı arttrip yag yakıminda önemli bir rol oynar.
    Sonuc olarak ikisi mümkün değil kanımca.

7. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    tamam mümkün değil ama yağ yakarken kastan da gitmesini istemiyorum kilo veriyorum ama göbekten gitmedi kollardan gitti.Ben de bunu önlemek için aminoasit mi almalıyım yoksa protein tozu mu onu soruyorum.

8. GöktuğMuammer

GöktuğMuammer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    İkisi de kas yıkımını önler ama ben suan bunun için protein tozu kullanıyorum olculerimde minimum kayiplarla ilerliyorum

9. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bu hardlineye herkes dandik diyo ben kiloyu hardline gainer ile almıştım memnun kalmıştım.Acaba protein tozunda da aynı verimi alabilir miyim

10. qRowLinq

qRowLinq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim Hardline kötü diyorlarda ben de 10 kilo aldım 2 ayda. . Protein içinde Optimum whey %100 gold standart tavsiye ederım sana gerçekten etkili . Şimdi Üniversitedeki arkadaşlar hergün gelip sen ne kullandın diyorlar .. 60 kilodan 70 e çıktım ve hacim büyüdü . az biraz göbek oluşmuştu ama şuanda düz + karın kası çalışıyorum , ve kollardan pek birşey kaybetmedım hatta hiç kaybetmedim diyebilirim . Protein tozu al sağlam al..

11. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Amino saf kas yapmada daha güçlü temiz kas yapar. Toz öyle değil aminoyu antrenmandan önce antrenmandan sonrs mutlaka atman lazım.

Sayfayı Paylaş