protein tozu kullanmama gerek varmı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BadRomance tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BadRomance

BadRomance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iç mimari
    Yer:
    İzmir(şuan ankarada asker;)
    20 kilo civarı bir fazlam var ve askerliğimi yaptığım birliğimde forumda bulduğum evde çalışma programını uyguluyorum.Extradan ağırlık çalışmadan önce yarım saat koşu yapıyorum.Hard line l-Carnitin ve CLA kullanıyorum.Asıl sorunum karavanaların çok yağlı olması sebebiyle nerdeyse hiç protein alamıyor olmam.Sadece sabahları aldığım 2 haşlanmış yumurtadan ibaret aldığım protein.Yağ kütlesini azaltıp kas yapıcam derken olan kas kütlesinide kaybetmekten çekiniyorum.Bu nedenle protein tozu kullanmayı düşündüm.Acaba toz kullanmama gerek varmıdır.Kas yapıcam derken olanıda kaybetmek istemiyorum.

2. gok57

gok57 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 1 er ölçek olmak üzere 2 defa öğün aralarında protein tozu alman menfaatine olur diye düşünüyorum

3. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    zorunlu değil sonuçta :) protein ağırlıklı beslenmeni öneririm. spordan 1 2 saat önce makarna pilav felan ye. sporundan sonrada güzel bi tavuk ye. maddiyatım iyi protein tozu kullanmak istiyorum diyorsanda antremandan hemen sonra sabah kalktıqında bide gece yatarken içebilirsin

4. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.553
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozuna ilk başlarda gerek yok. İlk başlarda lor peynirini bolca yiyin. Sınır yok.

Kilosu 3.5 milyon lira.

Tatlı lor olsun.

herkezde bir toz sevdası var. Gül gibi lor peyniri var. Fiyatıda ucuz.

Bolca whey içeriyor.

Lor peynirini arttir.

Protein tozu daha sonraki iş.

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bence protein tozunu hergün hazırlamak sana zor gelebilir.Ben kullanımı daha pratik olan aminoasitlere yönelmeni öneririm. İlla ki kullanmak istiyorsan tabi... Ya da koşundan 2 saat önce yiyeceğin lor peynir de işini görür, ancak zaten koşuyu erken yaptığını düşünürsek 2 saat önce yemek sana zor gelebilir.Çoğu kişi diyet döneminde amino kullanmayı tercih eder.

Kolay gelsin.İyi tezkereler.

Sayfayı Paylaş