Protein tozu kullanmak şart mı??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HolyBeer tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HolyBeer

HolyBeer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım 1.84 boyum var.69 kiloyum 1 yıldır bu sporla uğraşıyorum başlarda kardiyo ağırlıklı çalıştım.son 6-7 aydır sadece body yapıyorum.Kiloma göre gerçekten çok iyi ağırlıklarla çalışıyorum mesela bi-ceps çalışırken 17,5 kiloluk dumblelerle çalışıyorum.Kolarım 36 cm omuzlarım 120 nin üzerindeydi en son ölçtüğümde.Ben her gün kahvaltıda 4 yumurta ve akşam yemeklerindede 500 gram hindi göğüsü yiyorum.500 gram hindi göğüsünde yaklaşık 120 gram protein var benim protein tozu kulanmam gerekli mi bu beslenmeye rağmen.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Öncelikle bir öğünde o kadar yüksek protein alma.

Aldığın proteinleri gün içinde uygun saatelere bölerek almalısın ve sabah kalkınca idman sonrası ana öğünler şeklinde güzel bir program yapmalısın ihtiyacın olan miktarı besinlerden karşılıyorsan protein tozu kullanmak zorunda değilsin .

Saygılarımla iyi sporlar ...

HolyBeer bunu beğendi.
  3. -Sanjar-

-Sanjar- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım 1.84 boyum var.69 kiloyum 1 yıldır bu sporla uğraşıy

kardeş mesela bende 17 yaşındayım protein tozu kullanmıyorum sadece hergün sabah 3 yumurta yiyorum diğer öğünlerde yememe içmeme dikkat ediyorum asitl falan içmiyorum sigara alkol vs yok . bence deli gibi yemek ye kilo al sora parçalamaya geç ;)

Sayfayı Paylaş