Protein Tozu Kullanmak İstiyorum Fakat Deneyimsizim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ExelDragon tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ExelDragon

ExelDragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 Yıl 2 Aydır vücut geliştirme yapıyorum ve artık toz kullanmak istiyorum fakat bu toz konularında pek bir bilgim yok. Hangi markayı almalıyım ortalama fiyatları ne kadardır (kazık yemeyeyim bilmiyorum diye :) bu konularda yardımcı olabilir misiniz?

Ayrıca, Ankara da oturuyorum toz için önerebileceğiniz bir yer varsa çok yardımcı olursunuz.

İyi akşamlar diliyorum.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Selamlar ben de ankara da oturuyorum izmir caddesindeki amerikan pazaşından yapiyorum supplement alis verislerimi , internette satilan fiyatlara gore 20 lira civari daha uygun oluyor, o dukkanda zaten kaziklanma gibi bir durum soz konusu olmaz...
    dükkanin ismini reklama girdigi icin veremiyorum fakat orda guvenilir tek bir dukkan var zaten digerleri çakal tayfası

Secretsoul ve ExelDragon bunu beğendi.
  3. ExelDragon

ExelDragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim, bir gidip bakayım :)

4. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    150 den başlar 400 e kadar gider ama senin alçağın 170-210 tl arasıdna olsun tanınmadık hiç içilmedik marka toz alma faydası az olabilir içereğinden bcaa özelikle yüksek ve öbürleride olabildiğinçe yüksek olanlardan almaya dikkat et pr@tein 7 sayfasıda araısra 150 tl toz satıyorlar takip edersen alabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş